Migrant v Taliansku okupuje cudzí byt. Ak ho vyhodia, všetkých dobodá a podpáli (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant v Taliansku okupuje cudzí byt. Ak ho vyhodia, všetkých dobodá a podpáli (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa objavilo video z Talianska, kde migrant z Egypta okupuje nelegálne cudzí byt. Majiteľ bytu je zúfalý a musel sa pred migrantom ukryť v záchode.

Migrant odmieta opustiť byt a tvrdí, že má právo na to, vojsť do cudzieho bytu a bývať tam. Ak by mal odísť, najprv prereže elektrické káble všetkým ľuďom. Egypťan hovorí redaktorke, že ak príde majiteľ bytu do svojho bytu, už odtiaľ nevyjde a že prinesie stovku svojich ľudí.

Majiteľ bytu vôbec netuší, kto je migrant a ten sa oháňa tým, že byt je jeho, pretože tam má svoje veci. Odísť chce tak o štyri roky “Ja tu dobodám všetkých.Rozumieš?” hovorí migrant.

One Reply to “Migrant v Taliansku okupuje cudzí byt. Ak ho vyhodia, všetkých dobodá a podpáli (Video)”

  1. Mna by zaujimalo,ako sa ten imigrant do toho bytu dostal.Zrejme ho majitel bytu pustil,alebo sa tam dostal dnu nasilim..?Nie darmo sa vravi ,,Za dobrotu na zobrotu…. !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *