Migrant v Španielsku mával mačetou pred policajtmi, ale to, čo sa stalo potom určite nečakal (Video) - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant v Španielsku mával mačetou pred policajtmi, ale to, čo sa stalo potom určite nečakal (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Španielska národná polícia obkľúčila muža (migranta z Afriky) mávajúceho mačetou, ktorý vliezol do fontány, aby unikol zatknutiu. Kým skupina policajtov odvliekla jeho pozornosť, skočil po ňom jeden z ich kolegov.

K dramatickému incidentu došlo v stredu popoludní miestneho času, kedy polícia uvidela muža, ako si aplikuje drogy priamo na ulici v mestskej časti Villaverde v Madride.

Keď sa k nemu policajti priblížili a začali s ním komunikovať, začal byť agresívny a niekoľkokrát sa pokúsil porezať policajta mačetou. Strážcovia poriadku zavolali posily a dostali situáciu pod kontrolu, ako ukazuje video.

Niekoľko policajtov muža obkľúčilo vo fontáne, a zatiaľ čo odvádzali jeho pozornosť, jeden z policajtov na neho skočil a odzbrojil ho. Ostatní kolegovia následne pribehli na pomoc, aby bolo možné muža spacifikovať.

Páchateľ, podľa informácií pochádzajúci z Afriky, bol predtým dvadsaťkrát zadržaný za rôzne zločiny. Tiež bol dvakrát odsúdený za násilné trestné činy.

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *