Migrant v Nemecku zavolal políciu, pretože jeho obeť sa pri útoku bránila až príliš

Somálsky migrant v Nemecku zavolal políciu potom, čo na Silvestra prepadol muža, avšak jeho obeť sa bránila prehnane aktívne.

Začalo to napadnutím na stanici Gerandstetten v meste Remshalden 9km od Stuttgartu, kde si 25-ročný Somálec okolo 14:00 len tak vybral k napadnutiu náhodného muža, informujú noviny Stuttgarte Nachrichten.

Podla polície sa obeť nie len bránila, ale svoju obranu zmenila na protiútok na migranta a to sklenenou fľašou. Po tomto útoku museli migrantovi zašívať tvár, mal vybité zuby a potrhaný jazyk.

Migrant po tomto všetkom zavolal políciu a bol odvezený do nemocnice na ošetrenie. Polícia začala vyšetrovať útok migranta a aj obranu napadnutého, ktorý sa mohol podla polície brániť neprimerane.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *