Zo sveta

Migrant v Nemecku zavolal políciu, pretože jeho obeť sa pri útoku bránila až príliš

Somálsky migrant v Nemecku zavolal políciu potom, čo na Silvestra prepadol muža, avšak jeho obeť sa bránila prehnane aktívne.

Začalo to napadnutím na stanici Gerandstetten v meste Remshalden 9km od Stuttgartu, kde si 25-ročný Somálec okolo 14:00 len tak vybral k napadnutiu náhodného muža, informujú noviny Stuttgarte Nachrichten.

Podla polície sa obeť nie len bránila, ale svoju obranu zmenila na protiútok na migranta a to sklenenou fľašou. Po tomto útoku museli migrantovi zašívať tvár, mal vybité zuby a potrhaný jazyk.

Migrant po tomto všetkom zavolal políciu a bol odvezený do nemocnice na ošetrenie. Polícia začala vyšetrovať útok migranta a aj obranu napadnutého, ktorý sa mohol podla polície brániť neprimerane.

4 Replies to “Migrant v Nemecku zavolal políciu, pretože jeho obeť sa pri útoku bránila až príliš

  1. Každá obrana je primeraná,pretože nemôžeme tušiť,či ten útočník nemá napr.nôž,strelnú zbraň a pod.Útočník keď zaútočil,mal predpokladať,že obeť sa bude brániť.Alebo čakal,že obeť mu dobrovolne vydá peniaze a cennosti?

  2. Všetko zlé, mnia napadnú a nie smiem sa brániť. Budu súdiť človeka bo sa bránil a chránil si život. V ako to svete žijeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *