Migrant tvrdil, že má depresie a podrezal hrdlo Talianovi, lebo vyzeral šťastne - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant tvrdil, že má depresie a podrezal hrdlo Talianovi, lebo vyzeral šťastne

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Talianskom pred časom otriasol prípad vraždy 34-ročného muža, ktorého mal nožom usmrtiť frustrovaný migrant. Ten si svoju obeť vybral kvôli tomu, že Talian pôsobil “usmievavo”. Talianov najnovšie pobúrilo rozhodnutie súdu, ktorý udelil útočníkovi z Maroka polovičný trest s odkazom na jeho duševný stav.

Na internete sa začalo šíriť video zo súdnej siene, v ktorej obžalovaný muž Saud M,. marockého pôvodu, dostal za vraždu len 12 rokov.

“Tvrdil, že bol v depresii, vybehol na ulicu a zo zadu podrezal hrdlo 34-ročnému Talianovi len preto, lebo vyzeral príliš šťastne,” opísal krvavý incident na sociálnej sieti Slovák žijúci v Taliansku Ľuboš Hrica, ktorý detailne sleduje dianie v Taliansku.

Sudca podľa jeho slov nebral ohľad vôbec na nič. “Rasizmus sa v týchto prípadoch samozrejme neakceptuje, pretože sú v krajine zatiaľ len menšinou. Vrah si potreboval vybrať usmiateho Taliana, pretože mal pocit, že za jeho podradný život môže človek, ktorému je príliš dobre.”

Taliansky súd zmiernil trest na polovicu a jeho rozhodnutie odôvodnil tým, že počas vraždy konal bez zmyslov. Čiže na päť minút bol duševne chorý. “V týchto prípadoch bežná vec, pretože 90% migrantov z Ázie a Afriky sú na naše pomery duševne chorí,” dodáva Hrica.

“Normálneho trestu sa vaše rodiny v prípade podobného vraha nedočkajú, lebo sudcovia majú v Európe pravdepodobne nejakú vyhlášku, že ich treba ospravedlniť, pretože oni pochádzajú z mizérie a treba ich brať ako chúdence. Podobných verdiktov sú v Európe tisícky. Nechcem sa dotknúť slušných ľudí, ale v Taliansku sú považovaní Maročania za najnebezpečnejších a najzákernejších cudzincov, ktorí zabíjajú presne týmto štýlom. Nožom zo zadu…”, uvádza Hrica na Facebooku.

Pred blížiacimi sa voľbami do Európskeho parlamentu preto radí: “Do európskeho parlamentu voľte euroriťolezcov podobných tým, ktorých sme tam mali doteraz a verte tomu, že si podobné statusy budete na Slovensku onedlho písať aj sami.”

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *