Spoločnosť Zo sveta

Migrant tvrdil, že má depresie a podrezal hrdlo Talianovi, lebo vyzeral šťastne

Talianskom pred časom otriasol prípad vraždy 34-ročného muža, ktorého mal nožom usmrtiť frustrovaný migrant. Ten si svoju obeť vybral kvôli tomu, že Talian pôsobil “usmievavo”. Talianov najnovšie pobúrilo rozhodnutie súdu, ktorý udelil útočníkovi z Maroka polovičný trest s odkazom na jeho duševný stav.

Na internete sa začalo šíriť video zo súdnej siene, v ktorej obžalovaný muž Saud M,. marockého pôvodu, dostal za vraždu len 12 rokov.

“Tvrdil, že bol v depresii, vybehol na ulicu a zo zadu podrezal hrdlo 34-ročnému Talianovi len preto, lebo vyzeral príliš šťastne,” opísal krvavý incident na sociálnej sieti Slovák žijúci v Taliansku Ľuboš Hrica, ktorý detailne sleduje dianie v Taliansku.

Sudca podľa jeho slov nebral ohľad vôbec na nič. “Rasizmus sa v týchto prípadoch samozrejme neakceptuje, pretože sú v krajine zatiaľ len menšinou. Vrah si potreboval vybrať usmiateho Taliana, pretože mal pocit, že za jeho podradný život môže človek, ktorému je príliš dobre.”

Taliansky súd zmiernil trest na polovicu a jeho rozhodnutie odôvodnil tým, že počas vraždy konal bez zmyslov. Čiže na päť minút bol duševne chorý. “V týchto prípadoch bežná vec, pretože 90% migrantov z Ázie a Afriky sú na naše pomery duševne chorí,” dodáva Hrica.

“Normálneho trestu sa vaše rodiny v prípade podobného vraha nedočkajú, lebo sudcovia majú v Európe pravdepodobne nejakú vyhlášku, že ich treba ospravedlniť, pretože oni pochádzajú z mizérie a treba ich brať ako chúdence. Podobných verdiktov sú v Európe tisícky. Nechcem sa dotknúť slušných ľudí, ale v Taliansku sú považovaní Maročania za najnebezpečnejších a najzákernejších cudzincov, ktorí zabíjajú presne týmto štýlom. Nožom zo zadu…”, uvádza Hrica na Facebooku.

Pred blížiacimi sa voľbami do Európskeho parlamentu preto radí: “Do európskeho parlamentu voľte euroriťolezcov podobných tým, ktorých sme tam mali doteraz a verte tomu, že si podobné statusy budete na Slovensku onedlho písať aj sami.”

🇮🇹Video zo súdnej sieni, v ktorej obžalovaný muž Saud M. marockého pôvodu dostal za vraždu len 12 rokov. Tvrdil že bol v depresii, vybehol na ulicu a zo zadu podrezal hrdlo 34 ročnému talianovi len preto, lebo vyzeral príliš šťastne.Sudca nebral ohľad vôbec na nič. Rasizmus sa v týchto prípadoch samozrejme neakceptuje, pretože sú v krajine ZATIAĽ len menšinou. Vrah si potreboval vybrať usmiateho taliana, pretože mal pocit, že za jeho podrbaný život môže človek, ktorému je príliš dobre. Sudca zmiernil trest na polovicu a jeho rozhodnutie odôvodnil tým, že počas vraždy konal bez zmyslov. Čiže na päť minút bol duševne chorý. V týchto prípadoch bežná vec, pretože 90% migrantov z Ázie a Afriky sú na naše pomery duševne chorí.Ponaučenie. V tejto Europe, v ktorej hranice sú otvorené podobným hajzlom ako on, je lepšie pred nimi sa neusmievať, pretože vás za to môžu podrezať. Normálneho trestu sa vaše rodiny v pripripade podobného vraha nedočkáte, lebo sudcovia majú v európe pravdepodobne nejakú vyhlášku, že ich treba ospravedlniť, pretože oni pochádzajú z mizérie a treba ich brať ako chúdence. Podobných verdiktov sú v európe tisícky. Nechcem sa dotknúť slušných ľudí, ale v Taliansku sú považovaní Marokínci za najnebezpečnejších a najzákernejších cudzincov, ktorí zabijajú presne týmto istým štýlom. S nožom zo zadu.Do európskeho parlamentu voľte euroriťolezcov, podobných tým, ktorých sme tam mali doteraz a verte tomu, že si podobné statusy budete na Slovensku onedlho písať aj sami.Ps. Keďže tu mám plnú žumpu slniečkárskych progresákov, ktorí sa tu fanaticky odbavujú v nahlasovaní nenávistných komentárov, tak si radšej mierne zakúsnite do prsta… https://www.ilfattoquotidiano.it/2019/04/01/stefano-leo-ucciso-in-riva-al-po-a-torino-confessa-27enne-volevo-ammazzarlo-perche-era-felice-il-pm-movente-da-brividi/5077546/

Uverejnil používateľ Hrica Lubos Utorok 2. apríla 2019

zdroj

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *