Migrant obťažoval svoju podriadenú a tá mu odrezala pohlavný orgán - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Migrant obťažoval svoju podriadenú a tá mu odrezala pohlavný orgán

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Španielska polícia zatkla ženu, ktorá odrezala pohlavný orgán svojmu bangladéšskemu šéfovi, keď sa ju údajne snažil znásilniť.

Žena, ktorá pôvodne pochádza z Bangladéša, sama pracovala v bare v obci Sant Andreu de la Barca, tri minúty od Barcelony, a tvrdí, že jej šéf, tiež Bangladéšan, ju niekoľko týždňov pred útokom sexuálne obťažoval.

Žena tvrdila, že jej šéf zašiel ďalej ako k obťažovaniu a pokúsil sa ju donútiť, aby s ním mala sex. Pritom chytila ​​nôž a odrezala mu pen*s, píše El Mundo.

Inšpektor Oscar Carreras, šéf miestnej polície, povedal, že muž bol prevezený do nemocnice a podstúpil naliehavú operáciu. Žena bola zatknutá pre podozrenie z amputácia pen*su svojho šéfa, zatiaľ čo on bol zatknutý za pokus o znásilnenie. Obaja majú záznam v trestnom registri.

Bizarná incident prichádza vo chvíli, keď Španielsko čelí ďalšej prisťahovaleckej kríze vo svojich dvoch mestách na severoafrickom pobreží hneď oproti španielskej pevnine, Ceute a Melille, ktoré hraničia s Marokom.

Minulý mesiac Ceuta počas jedného dňa zaznamenala, ako do mesta nelegálne vstúpilo najmenej 8000 migrantov. Španielska vláda tvrdí, že do Maroka deportovala cez 6 600 migrantov, ale mnoho údajne maloletých migrantov v meste zostalo.

Španielske úrady sa pokúsili kontaktovať rodičov údajných maloletých, ktorí sa dostali do Ceutu, ale 92,5 percent z nich uviedlo, že uprednostňujú, aby ich deti zostali v Španielsku.