Zo sveta

Migrácia sa nedá zastaviť? Maďari si s migrantami poradili a tí utekali kade ľahšie (Video)

Na sociálnej sieti sa objavilo video z maďarsko – srbskej hranici. Túto trasu radi využívajú alebo už len využívali migranti z Afriky. Maďari však začali stavať ploty a chrániť svoje hranice. Politika Budapešti podporuje skôr domáce mladé rodiny a nemieni nahradiť svoje vlastné obyvateľstvo Afričanmi, tak ako je tomu na západe.

Na tomto video z hraníc môžeme vidieť, ako sa snaží zo Srbska do Maďarska dostať cca 80 migrantov. Snažia sa preliezť plot, ale keď maďarská pohraničná polícia začne strieľať do vzduchu, migranti začnú utekať naspať, odkiaľ prišli. A že to nejde, však?

9 Replies to “Migrácia sa nedá zastaviť? Maďari si s migrantami poradili a tí utekali kade ľahšie (Video)

  1. Treba si začať brať príklad z toho, ako by si EU mala chrániť hranice!!! Zvláštne, my sme ploty strhávali a teraz sa v EU stavajú nové. Ten plot nemá iba Maďarsko. Len aby bolo jasno.

  2. Zase sú to LEN samí muži – nijaké ženy a deti !!! … Európania týchto inovercov, ktorí nemajú záujem a ochotu sa prispôsobiť a len tu škodia, nechcú ! … Aj Grécko už stráca nervy a ide postaviť, medzi Tureckom a svojimi ostrovmi, niekoľkokilometrovú plávajúcu bariéru proti migrantom prichádzajúcich od mora.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *