Merkelovú totálne triaslo na stretnutí s ukrajinským prezidentom (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Merkelovú totálne triaslo na stretnutí s ukrajinským prezidentom (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Nemecká kancelárka Angela Merkelová sa pravdepodobne cítila zle pri stretnutí s ukrajinským prezidentom Volodymyr Zelenskym v Berlíne 18. júna.

Na záberoch Merkelová a Zelenskyj stoja na červenom koberci a čakajú na národnú hymny. Zrazu sa kancelárka začína triasť. Trasenie sa snažila upokojiť pomocou aktívneho menenie polôh rúk.

Zdroje poukazujú na to, že Merkelovej mohlo byť zle kvôli zvýšeným teplotám. V Berlíne je 30 stupňov. Zelenskyj však nereagoval na to, čo sa deje vedľa neho.

Fotografi, ktorí sa zúčastnili oficiálneho stretnutia, reportérovi povedali, že sa kancelárke naozaj silno triaslo celé telo, najmä počas štátnej hymny.

Neskôr na tlačovej konferencii nemecká kancelárka informovala, že potom vypila tri poháre vody, a uviedla, že príčinou zlého stavu mohla byť práve dehydratácia. Ukrajinský prezident dodal, že hlave nemeckej vlády nič nehrozilo, pretože stál vedľa.

Volodymyr Zelenskyj dorazil do Nemecka na jednodňovú návštevu, je to prvé oficiálne stretnutie s Merkelovou. V pláne bola diskusia o ukončenie konfliktu na Donbase a rokovania o nových perspektívach hospodárskej spolupráce. 17. júna ukrajinský prezident uskutočnil prvú návštevu Francúzska.

zdroj: AC24.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *