Mediálne známy lekár: „Slovensko nie je pár stovák pomýlených zmanipulovaných ľudí pred parlamentom.“ - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mediálne známy lekár: „Slovensko nie je pár stovák pomýlených zmanipulovaných ľudí pred parlamentom.“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Mediálne známy a pretlačený infektológ Peter Sabaka sa pustil do protestujúcich pred parlamentom. Tí protestovali proti zákonu, ktorý zvýhodňuje zaočkovaných. V rozhovore pre televíziu Markíza vyzval národ, aby nedôveroval opozičným politikom vyzývajúcim na protesty.

Sabaka cez víkend vyhlásil, že Slovensko podľa neho nie je pár stovák pomýlených zmanipulovaných ľudí pred parlamentom. „Aj aj tí sa iba stali bábkami a obeťami pár bezcharakterných chrapúňov bez chrbtovej kosti a svedomia, ktorí sú ochotní vymeniť ľudské životy a utrpenie za pár rokov na slobode a miesta pri koryte. Navyše im pri tom ochotne sekundovali ich antisystémoví „odborníci“, ktorí za smrť tisícov ľudí zasa vymenili 5 minút vlastnej slávy. Ani neviem ktorí z nich sa mi hnusia viac.“

Dodal, že väčšina ľudí je podľa neho slušných a rozumných. Podobne ako analytik Smatana, aj Sabaka upozorňuje, že SR má zatiaľ údajne našliapnuté mať najviac úmrtí na koronavírus v Európe v prípadnej tretej vlne pandémie.

Poslal odkaz aj tým, ktorí sú stále nezaočkovaní: „Ak ste sa ešte nerozhodli očkovať, alebo neočkovať, zrekapitulujem tu len to, čo zatiaľ o očkovaní a koronavíruse vieme a čo by vám mohlo pomôcť pri rozhodovaní. Delta zabíja rovnako, ak nie viac ako korona, čo sme tu mali v zime. Na začiatku sa môže podobať na prechladnutie, ale po týždni môže prerásť do zlyhania pľúc,“ povedal pre TV Markíza.