Slovensko

Média sú ticho o Kotlebovom proteste pred parlamentom, ale odborníci radia, aby tam ľudia radšej nechodili

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V médiách hlavného prúdu sa hovorí o zajtrajších opozičných protestoch v Bratislave. Spomínajú kladenie vencov k soche Alexandra Dubčeka, ktoré iniciuje strana Roberta Fica, či protest na Šafárikovom námestí, ktorý organizuje hnutie Republika.

Médiá hlavného prúdu však akosi nehovoria o proteste pred parlamentom, ktorý organizujú Kotlebovci. Ten začína ako posledný o 16-tej hodine. A práve ticho médií o tomto proteste nám dáva otázku, čoho sa boja? Pred rokom bola obrovská masa ľudí pred parlamentom a to isté sa môže zopakovať aj zajtra.

Niektorí aktivisti už vyzývajú, aby sa tieto protest spojili a všetci ľudia prišli pred parlament. A aj keď sú média ticho, poradcovia mesta Bratislava radia ľuďom, aby sa zajtra nezdržiavali okolo hradu a parlamentu. A práve tam majú riadne ohlásený protest Kotlebovci.

Odborníčka z konzília neodporúča ľuďom, aby prišli protestovať proti vláde pre zlú pandemickú situáciu. A ak už prídu, aby mali nasadené respirátory.

One Reply to “Média sú ticho o Kotlebovom proteste pred parlamentom, ale odborníci radia, aby tam ľudia radšej nechodili”

  1. Dovolím si upozorniť všetkých Slovákov, ktorí sa chcú zúčastniť na finále protestov, že cesta z Šafárikovho námestia k parlamentu trvá mladému človeku pešou chôdzou asi pol hodiny. Tiež môžeme predpokladať, že okolo parlamentu v tom čase nebudú jazdiť trolejbusy. Samozrejme ani taxíky. Taxíky možno obchádzkou po Mudroňovej cez Červený kríž. Takže, kto sa chce zúčastniť hlavného protestu, mal by sa zo „Šafka“ pohnúť najneskôr o 15.30 hod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *