Mazurekove ostré slová na Kisku či Čaputovú: "Dnes máme v kresle Sorosovu Barbie, ktorá nepotrebuje imunitu" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurekove ostré slová na Kisku či Čaputovú: “Dnes máme v kresle Sorosovu Barbie, ktorá nepotrebuje imunitu”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Mazurek: “Po tom všetkom čo napáchal bývalý prezident Andrej Kiska je zázrakom, že ešte stále nesedí vo väzení. V právnom štáte, kde by zákon platil pre každého rovnako by človek namočený v toľkých podvodoch a kauzách nemohol chodiť po slobode. Slovensko bohužiaľ právnym štátom nie je.

“Andreja Kisku dlhodobo chránila práve imunita, ktorú požíval ako prezident Slovenska a verím, že už čoskoro bude za svoje činy minimálne obvinenou osobou.”

“Dnes máme v kresle prezidenta Sorosovu barbie, ktorú pár mesiacmi pred voľbami nikto nepoznal, no marketing a milióny eur zaúčinkovali presne tak, ako si to manipulátori spoločnosti priali. Čo sa podarí napáchať tejto dáme ešte len uvidíme, no za pár svojich zahraničných návštev už stihla pokaziť čo sa dalo a uraziť kadekoho.”

“Prezident by mal ísť spoločnosti príkladom, a preto žiadnu trestnoprávnu imunitu nepotrebuje.”

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *