Politika

Mazurekova reč o EÚ sa stala v Česku hitom! Zdieľajú a sledujú ju státisíce ľudí (Video)

Milan Mazurek dnes už bývalý poslanec NR SR sa stal u našich západných susedov hitom na sociálnych sieťach.

Jeho video, kde rozpráva kriticky o Európskej Únii a eurofondoch zdieľal neznámy Čech a okamžite sa stalo za pár dní hitom.

Do dnešného dňa ho zdieľalo už viac ako 22-tisíc ľudí a prezrelo si ho necelých 700-tisíc ľudí. Podla komentárov je tiež jasné, že video sa zdieľa medzi českými používateľmi.

„Toje borec, to je řečník, ten to má v hlavě srovnane,! Jsou na tom uplně stejne jako my v ČR ! Takových politiků u nás více!“ komentuje video Čech.

Video si môžete pozrieť tu:

3 Replies to “Mazurekova reč o EÚ sa stala v Česku hitom! Zdieľajú a sledujú ju státisíce ľudí (Video)

 1. Stotožňujem sa názorom :„Toje borec, to je řečník, ten to má v hlavě srovnane,! Jsou na tom uplně stejne jako my v ČR ! Takových politiků u nás více!“ komentuje video Čech. ! Škoda, že jeho strana dala pána Mazureka na 2. miesto v kandidátke ! Volili sme ho ! Kamáráti a rodina. Neprešiel. Nebudem to rozvádzať prečo mu ušlo len 2. miesto. Škoda. Ale aj doma je potrebný ! Lenže, zato musel zaúradovať „vrchný sud“, aby bol zamlčaný. Schopných Slovákov treba umŕtniť /Štúr, Štefánik, Dubček atd, aby nezavadzali ! /?/ Pán Mazurek, pozor na svoju fyzickú existenciu ! Slovensko Vás potrebuje !

 2. Milan nepotrebuje čítať z nijakého papiera – všetko sa mu sype z hlavy rovno na jazyk :o)
  Tu ľuďom otvára oči a ukazuje im ako skutočne funguje EÚ…
  (EÚ napĺňa zámery elít v pozadí. )
  Potrebovali ho, zbavením mandátu, odstaviť z verejného pôsobenia.
  No nie nadlho…
  Veď na budúci rok tu máme opäť Parlamentné voľby a Voľby poslancov do NR SR…

 3. Odskodnovanie cernochov za otroctvo? A co takto ziadat odskodnenie of Turkov a Arabov za Slovakov a Madarov odvlecenych do otroctva? Pozrite si historiu janiciarov…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *