Politika

Mazurekov totálny náklad na Pročka, ktorého si pomýlil s hysterickou vrieskajúcou ženou (Video)

Bývalý komik, ktorého už posledné roky nechcela žiadna televízia a jeho vlastné projekty neboli úspešné Jozef Pročko, sa do Národnej rady dostal cez stranu Igora Matoviča. Cez svoje videá, kde nadával na všetkých a sľuboval poriadok v štáte si získal voličov a dnes poberá plat 4200€ mesačne v čistom.

Pročko má celý čas v zuboch aj Kotlebovcov, na ktorých útočí aj v parlamente. Do parády ho však zobral Mazurek, ktorý na ňom nenechal nitku suchú. Dokonca ho prirovnal k vrieskajúcej žene.

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

6 Replies to “Mazurekov totálny náklad na Pročka, ktorého si pomýlil s hysterickou vrieskajúcou ženou (Video)

 1. 👍✌️správne p.Mazurek….
  iné nič si nezaslúžia tu,ktorí viedli
  špinavú kampaň proti vám a podviedli voličov.
  Nedajte sa ….

 2. Urobil s Proč_ka čistého idi. Ota. Ha, ha, ha … I keď to aj tak všetci čo máme trochu zdravého rozumu dávno už vieme.

 3. Procko podpriemerný komediant. Kam to Slováci dotiahli v týchto voľbách,nemám slov. To naozaj su takí hlupáci? Asi hej.

 4. Teším sa médiu, jedného z mála, ktoré ešte zverejňuje info z prostredia ĽSNS. Podpora?
  Najskôr ma zaujíma, či Magazín 1 má cenzúru väčšiu, alebo menšiu, ako HS.

 5. Hey just wanted to give you a quick heads up. The words in your content seem to be running off the screen in Firefox. I’m not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I figured I’d post to let you know. The layout look great though! Hope you get the problem fixed soon. Kudos|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *