Mazurekov totálny náklad na Pročka, ktorého si pomýlil s hysterickou vrieskajúcou ženou (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurekov totálny náklad na Pročka, ktorého si pomýlil s hysterickou vrieskajúcou ženou (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý komik, ktorého už posledné roky nechcela žiadna televízia a jeho vlastné projekty neboli úspešné Jozef Pročko, sa do Národnej rady dostal cez stranu Igora Matoviča. Cez svoje videá, kde nadával na všetkých a sľuboval poriadok v štáte si získal voličov a dnes poberá plat 4200€ mesačne v čistom.

Pročko má celý čas v zuboch aj Kotlebovcov, na ktorých útočí aj v parlamente. Do parády ho však zobral Mazurek, ktorý na ňom nenechal nitku suchú. Dokonca ho prirovnal k vrieskajúcej žene.

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *