Mazureka čaká výzva! Do parlamentu bude kandidovať z posledného miesta - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazureka čaká výzva! Do parlamentu bude kandidovať z posledného miesta

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Exposlanec NR SR za ĽS Naše Slovensko Milan Mazurek bude kandidovať v parlamentných voľbách ako posledný 150 kandidát. V relácii V politike na TA3 to povedal predseda ĽS Naše Slovensko.

Predseda ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba dnes v relácii TA3 V politike potvrdil, že Milan Mazurek bude kandidovať do NR SR. Podľa jeho slov však nebude na popredných priečkach, ale bude kandidovať ako posledný na 150 priečke.

„Milan Mazurek bol prvý poslanec, ktorý bol odsúdený za názor. Bude na ľuďoch, či ho na našej kandidátke zo 150. miesta prekrúžkujú,“ povedal Kotleba v TA3.

Ľudia tak môžu ukázať, či súhlasili so slovami Milana Mazureka, za ktoré bol odsúdený. V poslednej ankete s jeho slovami súhlasilo 91 percent ľudí.

Milanovi Mazurekovi bol tento rok odobratý mandát poslanca NR SR po tom, čo ho odsúdil za vyjadrenia v rádiu Frontinus Najvyšší súd SR. Vo voľbách do NR SR v roku 2016 dostal Milan Mazurek 3 343 preferenčných hlasov, čo predstavuje 1,59% podiel preferenčných hlasov. Vo voľbách do Európskeho parlamentu v máji 2019 dostal už 39 496 hlasov, čo predstavovalo takmer tretinu všetkých preferenčných hlasov.

Toto sú slová, za ktoré Mazureka zbavili mandátu poslanca a je to vôbec prvý krát, čo sa také niečo na Slovensku stalo: „150 miliónov eur sa ide použiť na domy pre ľudí z cigánskych komunít. To jest pre ľudí, ktorí nikdy pre náš národ, pre náš štát nič neurobili, práve naopak, rozhodli sa žiť asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém. My, ktorí žijeme slušným životom a pracujeme, tak na nás štát úplne kašle, zatiaľ čo týmto asociálom dá zadarmo úplne všetko“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *