Mazurek zradcovi Špánikovi: "Že si v parlamente, môžeš ďakovať tvrdej drine Mariana Kotlebu!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek zradcovi Špánikovi: “Že si v parlamente, môžeš ďakovať tvrdej drine Mariana Kotlebu!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý poslanec Národnej rady Slovenskej republiky Milan Mazurek (Kotleba – ĽSNS), ktorý sa stal známy najmä svojimi tvrdými vyjadreniami na adresu Rómov, zareagoval na kritické vystúpenie svojho bývalého straníckeho kolegu Milana Špánika. Novopečeného poslanca, ktorý sa po Mazurekovom odsúdení dostal nečakane do parlamentu označil za bezcharakterného zradcu, ktorý má miesto chrbtice hadicu. Nepáčia sa mu najnovšie Špánikove útoky na adresu kotlebovcov.

Mazúrek prostredníctvom svojho oficiálneho internetového profilu na sociálnej sieti Facebook najskôr uverejnil kritické video z relácie Politicky nekorektne, spoločne s ktorým nasledoval aj poriadne drsný status s odkazom novému parlamentnému poslancovi Špánikovi.

“V živote zažijete veľa prekvapení, veľa klamárov a niekedy bohužiaľ aj bezcharakterných zradcov, ktorí majú miesto chrbtice hadicu.

Jedným z nich je aj tento hadí muž, ktorý je v parlamente iba vďaka celoživotnej práci a obetavosti Mariana Kotlebu a následnej súhre (pre neho) šťastných náhod.

Takto si tento Judáš robí na mne reklamu v ultraliberálnom bulvárnom odpade, zvanom Nový čas.

Nie len, že verejne poprel a popľuval všetko za čo sa pri nás tváril, že bojuje a urobil tak zo seba prezliekača kabátov typu Lajčák alebo Kukan (najprv kovaní komunisti, následne eurofanatickí liberáli), ale ešte sa naviac tvári ako morálny vzor…

Politika ma veľa naučila a postupne si zvykám, že istí jedinci si svoju duševnú malosť a vlastnú neschopnosť kompenzujú dýkami do chrbtov tých, ktorí by za nich riskovali všetko, ak by to bolo potrebné.

Milan Špánik je meno, ktoré sa do histórie NR SR zapíše len v spojení s hanbou, zúfalstvom a zbabelstvom.

P. S. Uži si tých pár mesiacov v parlamente, pretože po vypršaní mandátu už o teba nezakopne nikto príčetný.“ napísal Mazúrek v súvislosti s nedávnymi Špánikovimi vyjadreniami v parlamente.” napísal Milan Mazurek.

VIDEO Rekcia Milana Mazureka na vyjadrenia Milana Špánika

Organizátor najväčšieho protiimigrantského pochodu na Slovensku Lukáš Kopáč sa na sociálnej sieti tiež pustil do Milana Špánika a napisal tieto slová:

Precitnutie poslanca Špánika.

Poslanec Špánik sa na pôde NR SR ostro ohradil voči ĽSNS. Strane, za ktorú kandidoval a za ktorú bol do parlamentu zvolený. Je to výsmech jeho voličom a strane, za ktorú sa do parlamentu dostal, alebo iba chladný predvolebný kalkul? Strane vyčítal ľudáctvo, čiernu zástavu na SNP, šeky, pozdrav Na stráž! a podobne. Vraj ho strana sklamala a on odmieta vstúpiť do takého klubu, ktorý hlasuje s Ficom.

Je zaujímavé, že Špánik takto neprecitol pred zostavovaním kandidátky do volieb 2016. Mal na to skvelú príležitosť. Čierna zástava k SNP, ktorá mu tak leží v žalúdku, bola totiž vyvesená už v roku 2015. Taktiež ani pred voľbami a ani po nich sa členovia nevyhýbali pozdravu Na stráž! a podľa mojich informácií sa takto nechal zdraviť aj precitnutý poslanec Špánik, ktorý pred zostavovaním kandidátky v roku 2016 s týmto pozdravom nikdy problém nemal. Na toto treba buď chrbtovú kosť nemať, alebo miesto nej mať hadicu.

Precitnutý poslanec Špánik samozrejme nezabudol na šeky, ktoré sa rozdávali v roku 2017. Teda mal čas veci zhodnotiť. A ako charakterný a zásadový človek, za akého sa prezentuje, mal jednoducho odmietnuť prijať mandát, ktorý mu dali voliči tej strany, z ktorej je tak bezbreho sklamaný. Vážený pán poslanec, Vy sedíte v parlamente vďaka voličom ĽSNS, nie vďaka Národnej koalícií. A voči týmto voličom nesiete aj zodpovednosť, takže by bolo vhodné sa podľa toho aj správať. Vás nezvolili ako nezávislého a nestraníckeho kandidáta a z vašej kandidatúry a zvolenia Vám vyplývajú aj nejaké, minimálne teda morálne záväzky.

Vraj je strana izolovaná a nič nepresadila. To viete pán poslanec, z opozície je to ťažko. Uvidíme, čo sa podarí presadiť Vám. Určite toho bude kopa a ja to veľmi pozorne budem sledovať. Veď ste sa jasne dištancovali od ľudákov. To musí zabrať.

Podľa Špánika strana oklamala ľudí, ktorí vďaka nej nosia nálepku náckov. A možno to je ten pravý dôvod jeho útoku. On sa totiž tej pomyselnej nálepky, ktorú aktuálne on sám svojimi nezmyselnými rečami živí, jednoducho potrebuje zbaviť. A opätovne treba pripomenúť, že tá nálepka tu bola už pred podávaním kandidátky v roku 2016, s ktorou precitnutý Špánik v tej dobe problém nemal. Zaujímavé, nemyslíte?

Idú voľby a treba byť za každú cenu chrumkavučký na všetky strany (alebo pre všetky strany?). Národná koalícia, za ktorú pán poslanec kandidoval v komunálnych voľbách určite bude potrebovať na svojej kandidátke do volieb 2020 “očistených a precitnutých” kandidátov. A s vyhraneným názorom voči strane a jej voličom, ktorí ho do parlamentu dostali sú jeho šance oveľa lepšie. Lebo oni sú tí noví a správni vlastenci.

Včera mali zrejme Kotlebovci Špánika na pretrase pretože podobnými slovami sa o ňom vyjadril aj bývalý poslanec Milan Mazurek ktorého Špánik vystriedal v parlamente.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *