Slovensko

Mazurek vyzýva Pročka?! „Keď si taký veľký bitkár… napadneš aj mňa?!“

V televízii už nemal šancu a začal točiť jednoduché videá, ktoré zaujali voličov strany Igora Matoviča. Tí dostali práve Jozefa Pročka do parlamentu. To, čo tam však dnes vyvádza, je celému Slovensku na smiech!

V parlamentnom bufete mal fyzicky napadnúť poslanca Ľuboša Blahu, ktorý mu údajne nadával a Pročko nezniesol tlak a Blahu začal škrtiť. K celému incidentu sa vyjadril aj poslanec ĽSNS Milan Mazurek:

„Tak cirkusant Jožo Pročko dnes v bufete napadol a škrtil Ľuboša Blahu… Pročko je skrátka chorý… Jožo, keď si už taký veľký bitkár, trúfneš si aj na skutočného protivníka? Napadneš aj mňa? Hmm…“ napísal Mazurek.

Sorry, there are no polls available at the moment.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *