Politika

Mazurek vyzýva Pročka?! „Keď si taký veľký bitkár… napadneš aj mňa?!“

V televízii už nemal šancu a začal točiť jednoduché videá, ktoré zaujali voličov strany Igora Matoviča. Tí dostali práve Jozefa Pročka do parlamentu. To, čo tam však dnes vyvádza, je celému Slovensku na smiech!

V parlamentnom bufete mal fyzicky napadnúť poslanca Ľuboša Blahu, ktorý mu údajne nadával a Pročko nezniesol tlak a Blahu začal škrtiť. K celému incidentu sa vyjadril aj poslanec ĽSNS Milan Mazurek:

„Tak cirkusant Jožo Pročko dnes v bufete napadol a škrtil Ľuboša Blahu… Pročko je skrátka chorý… Jožo, keď si už taký veľký bitkár, trúfneš si aj na skutočného protivníka? Napadneš aj mňa? Hmm…“ napísal Mazurek.

[poll id=“33″]

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *