Mazurek vyzýva Naďa: Ak si hrdina, poď sa postaviť na protest občanom osobne a narob poriadky - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek vyzýva Naďa: Ak si hrdina, poď sa postaviť na protest občanom osobne a narob poriadky

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

17. novembra sa v Bratislave chystá veľký protivládny protest a minister obrany Jaroslav Naď je ochotný poskytnúť Vojenskú políciu.

Na toto vyjadrenia ministra obrany sa okamžite ozval poslanec ĽSNS Milan Mazurek, ktorý ho vyzýva, aby prišiel osobne narobiť poriadky s nespokojnými občanmi.

“Tak Jaroslav Naď, ktorý sa na výcviku prežitia naučil zapáliť oheň kresadlom, čo ho kvalifikuje do pozície ministra obrany, nám oznámil, že je pripravený na 17. novembra poslať do ulíc vojenskú políciu. Taký nevydarený ŠTBák je to…Neverím, že ho nejaký vojak alebo policajt môže rešpektovať, veď to je to isté, ako keby ste do boja nasledovali generála Foresta Gumpa. Preto si ani nechcem predstaviť, že je nejaký vojenský policajt schopný sa takto dobrovoľne ponížiť a zasiahnuť proti národu, ktorý ho platí. Ja osobne odporúčam Naďovi prísť robiť “poriadky” s nespokojnými obyvateľmi osobne. Veď taký veľký hrdina musí ukázať tomu “nevďačnému” davu, ktorý nevie oceniť jedinečné kvality veľkovezíra dutohlava Igora, ako sa má poslúchať v správnom diktátorskom režime.” píše Mazurek.