Mazurek vo videu totálne naložil Kiskovi, na ktorého sa tešil v parlamente - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek vo videu totálne naložil Kiskovi, na ktorého sa tešil v parlamente

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na medializovanú správu, že politický líder Za ľudí a exprezident Andrej Kiska do parlamentu nenastúpi zareagoval aj Kotlebov staronový poslanec NR SR Milan Mazurek. V aktuálne uverejnenom videu na sociálnej sieti Facebook si veru servítku pred ústa nedával. Údajne sa na poslanca Kisku nesmierne tešil, aby sa ho aj priamo v NR SR opýtal, koľko to peňazí vlastne skrze tých podvodných vratiek DPH dokázal zo štátu ukradnúť.

Kontroverzný Kotlebov poslanec NR SR Milan Mazurek považuje exprezidenta Kisku za chamtivého podvodníka, ktorý sa do dejín slovenskej politiky zapíše nie len svojimi zlodejskými škandálmi, ale aj svojou neuveriteľnou zbabelosťou. Nepáči sa mu, že sa vzdal poslaneckého mandátu.

„ZBABELEC KISKA SA VZDAL POSLANECKÉHO MANDÁTU!

Známy podvodník a zlodej Andrej Kiska, ktorý s rečami o zodpovednosti, odvahe a spravodlivom štáte viedol svoju tragikomickú stranu do volieb, sa ako najväčší zbabelec vzdal mandátu poslanca.

Nedostal žiaden lukratívny flek, žiadnu ochranku ani limuzínu, tak sú mu životy obyčajných ľudí ukradnuté tak, ako doteraz.

Tento chamtivý podvodník sa tak zapíše do dejín slovenskej politiky nie len svojimi zlodejskými škandálmi, ale aj svojou neuveriteľnou zbabelosťou.” napísal Mazurek v uverejnenom komentári pod svojim videom. 

VIDEO Zbabelec Kiska sa vzdal mandátu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *