Mazurek tvrdí, že existujú len muži alebo ženy, a ostatní len blúznia. Je nominovaný na homofóba roka - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek tvrdí, že existujú len muži alebo ženy, a ostatní len blúznia. Je nominovaný na homofóba roka

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Mazurek vo svojom prejave v parlamente kritizoval verejnú ochrankyňu práv, ktorá podla neho až príliš zastáva LGBTI komunitu. Kritizoval aj transrodové osoby a tvrdí, že existujú len dve pohlavia a to mužské a ženské.

Mazurek bol za svoje vyjadrenie nominovaný na “cenu” Homofób roka.

„Podľa mňa totižto neexistujú žiadne transrodové osoby, sú nejakí blázni, ktorí si zo dňa na deň povedia, že ja už nie som žena, ja som muž, ja už nie som muž, ja som žena.“ povedal Mazurek.

V roku 2015 túto cenu získal aj predseda ĽSNS Marian Kotleba, ktorý povedal toto:

„Zavedieme pravidlá na kontrolu obsahu médii, nedovolíme, aby boli deti oblbované zvrátenosťami.“

Tu si môžete pozrieť celé vystúpenie Milana Mazurek k verejnej ochrankyni práv:

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *