Mazurek sa vracia do parlamentu vo veľkej paráde! Benčík sa na neho nechytal

Milana Mazureka súdili za jeho kritické slová proti ľuďom žijúcim v osadách. V Žilinskom rádiu Frontinus povedal slová, za ktoré ho súd zbavil mandátu poslanca a dostal pokutu 10-tisíc eur.

„150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigánskych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém,“ za tieto slová bol Mazurek odsúdený.

Kotlebovci sa rozhodli Milana Mazureka umiestniť na posledné miesto kandidátky, aby mal najťažšiu pozíciu dostať sa do parlamentu. Bolo teda na ľuďoch, či súhlasia s jeho výrokmi, za ktoré ho súd potrestal.

Mazurek sa dokázal z posledného miesta prekrúžkovať až na druhé mieste a tak sa vracia do parlamentu s počtom hlasov 65 921.

Podobnú kampaň zvolil aj Ján Benčík, ktorý sa preslávil svojim sledovaním ľudí, ktorí sympatizujú s národnými stranami a kritizujú napríklad Európsku úniu. Benčík vo svojich článkoch ukazoval ľudí z internetu a podával trestné oznámenia, za čo si vyslúžil aj prezývku “udavač”.

Benčík sa pridal do strany Andreja Kisku Za Ľudí a rozhodol sa opakovať po Mazurekovi, a kandidovať z posledného miesta. Dostal 6492 hlasov a bude v parlamente.

Mazurek teda tento malý súboj, ktorý si vymyslel Benčík vyhral úplne jasne, keďže dostal až 10-krát viac hlasov vo voľbách. Obaja však budú sedieť v Národnej rade.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *