Politika

Mazurek sa vracia do parlamentu vo veľkej paráde! Benčík sa na neho nechytal

Milana Mazureka súdili za jeho kritické slová proti ľuďom žijúcim v osadách. V Žilinskom rádiu Frontinus povedal slová, za ktoré ho súd zbavil mandátu poslanca a dostal pokutu 10-tisíc eur.

„150 miliónov eur sa použije iba na domy z týchto cigánskych osád, ľudí, ktorí pre náš národ, pre náš štátny rozpočet, pre našu kultúru neurobili nič, práve naopak, rozhodli sa žiť týmto asociálnym spôsobom života a vyciciavať náš sociálny systém,“ za tieto slová bol Mazurek odsúdený.

Kotlebovci sa rozhodli Milana Mazureka umiestniť na posledné miesto kandidátky, aby mal najťažšiu pozíciu dostať sa do parlamentu. Bolo teda na ľuďoch, či súhlasia s jeho výrokmi, za ktoré ho súd potrestal.

Mazurek sa dokázal z posledného miesta prekrúžkovať až na druhé mieste a tak sa vracia do parlamentu s počtom hlasov 65 921.

Podobnú kampaň zvolil aj Ján Benčík, ktorý sa preslávil svojim sledovaním ľudí, ktorí sympatizujú s národnými stranami a kritizujú napríklad Európsku úniu. Benčík vo svojich článkoch ukazoval ľudí z internetu a podával trestné oznámenia, za čo si vyslúžil aj prezývku „udavač“.

Benčík sa pridal do strany Andreja Kisku Za Ľudí a rozhodol sa opakovať po Mazurekovi, a kandidovať z posledného miesta. Dostal 6492 hlasov a bude v parlamente.

Mazurek teda tento malý súboj, ktorý si vymyslel Benčík vyhral úplne jasne, keďže dostal až 10-krát viac hlasov vo voľbách. Obaja však budú sedieť v Národnej rade.

5 Replies to “Mazurek sa vracia do parlamentu vo veľkej paráde! Benčík sa na neho nechytal

  1. Ale teraz úplne vážne za tento výrok dostať 10000 pokutu a zrušenie mandátu je protiprávne podľa mňa ved to sú len skutočne fakty ktoré potvrdzuje jednoduchá ale krutá realita stačí pozrieť pár videí na YouTube napr reflex robil pár trefnych reportáži ktoré ukázali ako neludsky tyto ludia žijú a pri tom si za to môžu sami… Je dosť cigánov ktorí žijú slušným životom, tak ze výhovorka nedá sa nieje na mieste. Ale keď sa príde niekto uchádzať o prácu a na prví pohľad viete že s toho človeka nič nebude tak je jasné že šancu nedostane. Tak ze hovoriť ako sa nedá a ako to nejde je len alibizmus. Ono treba aj naozaj chcieť a nie len využívať snahu a ovocie tych druhých. Tak ze podla mňa Milan povedal len pravdu. A bohužiaľ keď sa niekto ako asocial správa nieje trestný čin ho asocialom nazvať

    1. Ono je to o to zaujimavejsie, ze nikoho nestihaju za to, ze to publikuje!
      Ked je to protipravny vyrok, tak skodlivy pre celu spolocnost, ze sud sa rozhodol zasiahnut do parlamentnej demokracie, ako je mozne ze nie je ziadne medium stihane za jeho sirenie, ked radio kde odznel, dostalo pokutu, Mazurek tiez + stratu mandatu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *