Slovensko

Mazurek sa pustil do Matoviča: Policajti sú zúfalí a ľudia bezmocní. Len jeden psychopat sa smeje…

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Celé Slovensko dnes zastalo v kolónach na hraniciach okresov, kde policajti a armáda zastavujú ľudí, ktorí musia vypisovať dotazníky. Ľudia majú od 8. do 13. apríla zakázané opustiť okres, okrem pár výnimiek, akými sú cesta za prácou alebo podnikateľská činnosť.

Faktom však zostáva, že po celom Slovensku sa tvoria obrovské kolóny a všetko kolabuje. Ľudia nestíhajú do práce a sú zúfalí. Kriticky to vidí aj poslanec Milan Mazurek, ktorý označil Matoviča za psychopata.

MATOVIČ SI SKÚSIL MALÝ BLACKOUT A SLOVENSKO SKOLABOVALO UŽ DNES RÁNO!

Doprava na celom území štátu kolabuje. Do nemocníc a ambulancií sa nevedia dostať lekári a zdravotné sestry, stroskotalo zásobovanie obchodov, zastali firmy… Všetci stoja v nekonečných kolónach, pretože každé auto prechádzajúce cez hranice okresu musí byť skontrolované.

Policajti sú zúfalí a ľudia bezmocní. Len jeden psychopat sa smeje… Takto to dopadne, keď moc prevezme blázon a pod zámienkou boja proti koronavírusu zase natlačí stovky a tisíce ľudí na jedno miesto a vytvorí tak ideálne prostredie pre šírenie vírusu. Asi ako v karanténnych zariadeniach, kde dávajú do spoločných buniek nakazených a zdravých ľudí. Jeden lepší nápad ako druhý.

Toto je ale iba malý odvar toho, čo by nás čakalo pri skutočnom vypnutí Slovenska, ktorého sa blázon z Trnavy stále nevzdal.

Panika, beznádej, zúfalstvo… To je presne to, čo Matovič šíri a spôsobuje. Dnes je pre Slovensko neporovnateľne nebezpečnejší než samotný vírus.“ napísal Mazurek.

Ani túto správu sa nikdy nedočítate v médiách hlavného prúdu! Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *