Politika

Mazúrek sa pustil do Lichtnera a tieto slová sa mu páčiť nebudú!

Majiteľ rádia InfoVojna Norbert Lichtner včera ostro skritizoval Ľudovú stranu Naše Slovensko po prehratých prezidentských voľbách a odstúpil z ich kandidátky do EP.

Milan Mazúrek sa dnes vyjadril na svojej sociálnej sieti takto:

Bol som jedným z tých, ktorí presadzovali Norberta Lichtnera ako dobrého kandidáta do europarlamentu. Keďže sme sa rozhodli dať na našej kandidátke priestor nestraníkom a ľuďom so silným životným príbehom, bol som presvedčený, že ako človek ktorý dlhodobo bojuje s tendenčným mainstreamom je jedným z vhodných ľudí.

Aj keď mnohokrát našu stranu vo vysielaní kritizoval, neboli sme malicherní a išlo nám predovšetkým o Slovensko a spájanie pronárodných síl, než osobné pocity či rôzne antipatie. Ukázalo sa však, že Norbert Lichtner ani zďaleka nie je tak nad vecou a nezávislý, ako sa predom tváril.

Včera som si po mnohých telefonátoch od ľudí vypočul ranné aj večerné vysielanie infovojny, kde som sa ráno dozvedel asi toľko:

– Michelko (dvorný politológ infovojny) označil všetkých voličov našej strany za sektu, len preto že nevolili toho koho si prial on,
– Norbert Lichtner doplnil Michelka a urážlivo nazval našich voličov svedkami Kotlebovými.

Vo večernom vysielaní to ale Lichtner rozbalil naplno:

– Tým, že naši voliči volili Mariana a nie Harabina postavili stranícky záujem pred národný (odkedy je Harabin národ neviem…),
– Tým, že sme kandidovali sme ukázali, že nám nejde o národ ale stranu (teda opäť, ak nám nejde o Harabinovu výhru, nejde nám o národ),
– Mazurek vo februári vykydal na Harabina vlečku špiny (v skutočnosti som na Harabina vykydal vlečku pravdy, pred ktorou si aj on zatvára oči),
– Mazureka neprenasleduje Harabin ale smeráci (to je pravda, pália po nás smerácke psy, no zo samopalov ktoré im dal do rúk Harabin svojim náhubkovým zákonom o ktorom neustále klame),
– Lichtner sa takto v podstate dal na obhajobu náhubkového zákona z Izraela, iba preto aby bránil Harabinove činy, ku ktorým sa on sám ani nepriznáva,
– Neustále podsúval do podvedomia akési spojenie so smerákmi iba preto, lebo nevyhral Harabin. (Znížiť sa k niečomu takému je už naozaj detinsky trápne)

Jedinou kritikou Harabina bolo, že to vraj v posledných tv debatách prepálil, aj to však veľmi jemne a viac hnevu smeroval na voličov než na Harabina, že sa nechali odradiť Harabinovým nevhodným správaním.

V skutočnosti Harabin v debatách nedokázal priamo odpovedať takmer na žiadnu otázku, pôsobil arogantne, vulgárne a neskutočne amatérsky a videl to každý, nie len ja.

Lichtner často hovorí o tom, že ľudia by mali premýšľať a nebyť len futbalovými fanúšikmi nejakého politika. Pritom sám sa stal presne tým. Fanúšikom Harabina a dohnal to až do absurdností, v podobe zľahčovania náhubkového zákona a pravdy o tomto „národnom“ kandidátovi.

Pravda je taká, že na Harabinovi nikdy nebolo nič národné a nikdy nebude národným kandidátom. Jeho minulosť je plná špiny a protinárodných činov, za ktoré sa nielen že neospravedlnil, ešte ich obhajuje. Väčšina jeho voličov je bohužiaľ rovnaká ako voliči Čaputovej. Stačia im sladké reči a nehľadia na činy.

Môžete ma neznášať za tento principiálny postoj, urážať a zakrývať si do nekonečna oči pred Harabinovou minulosťou a tým, že klame až do zbláznenia, no ja som sa pridal k ĽS Naše Slovensko aby som proti ľuďom ako Fico, Harabin či Bugár bojoval, nie preto aby som bojoval za nich!

Lichtner mal však v jednom pravdu. Prezidentské voľby rozhodnú o udalostiach, ktoré tu budú o rok a my sme urobili iba to čo sme urobiť museli. Pochopia to aj mnohí z tých, ktorí sa nechali oklamať Harabinovými rečami a teraz nám nadávajú, že človek ktorý je od národa na míle vzdialený sa nestal „národným“ prezidentom…

Už čoskoro nám tí, ktorí to myslia úprimne no nechali sa zlákať budú ďakovať, že sme celú našu tvrdú prácu neprenechali na striebornom podnose Mečiarovi a jeho bande starých privatizérov, ktorá sa už otvorene derie do politiky. Sami čoskoro pochopíte, akú úlohu v tomto celom hrá Harabin a uvedomíte si, že to nakoniec dobre dopadlo. Vracajú sa totiž ľudia, ktorí už raz dokázali z prívlastku národný urobiť nadávku a prostredníctvom nového kresťansko-národného kabáta sa chcú opäť dostať ku kšeftom. A ja nechcem byť jedným z tých, ktorí budú zodpovední za návrat týchto politických mŕtvol späť k moci.

Celá tzv. alternatíva, počnúc Hlavnými správami, Zem a vek alebo Slobodným vysielačom už nerobí nič okrem oživovania starých politických mŕtvol v službách Mečiara. Pridala sa k nim bohužiaľ aj Infovojna.

Stále sa však môžete oprieť o ľudí, ktorí to myslia vážne a pôsobia na alternatívnej scéne. Jedným z nich je aj Ľubo Huďo, ktorý si zachoval svoju tvár, nestal sa otvoreným Harabinovým fanúšikom ako všetci ostatní a hrdo si drží svoju líniu. Kiežby čestných mužov ako je on bolo na tejto scéne viac.

Lichtnerovi prajem každopádne veľa šťastia a verím, že časom precitne a prehodnotí svoje terajšie postoje. My sme mu dávali šancu byť v europarlamente a bojovať za Slovensko, nie za nás. Vždy sme rešpektovali, že je nezávislý kandidát. Ak je však presvedčený, že toto bolo najlepšie riešenie, nebudem mu to brať.

3 Replies to “Mazúrek sa pustil do Lichtnera a tieto slová sa mu páčiť nebudú!

  1. To isté, čo urobila Sme Rodina, obdobnú stratégiu zvolil aj Harabin a to z jednoduchého titulu, osloviť voličov, ktorí majú plné zuby tzv. štandardných politikov, pričom váhaju alebo z dôvodu onálepkovania ĽSNS ako fašistická strana, odmietajú svoj hlas odovzdať kotlebovcom. Miňo situáciu prečítal veľmi pozorne a odhalil tým, aké ťahy sa pripravujú v zákulisí, pričom figúrky sú riadené mečiarovskou bandou. A je pravdou, že dostávajú nezanedbateľný priestor v alternatívnych médiach, pričom im nikto neoponuje a všetko, čo v minulosti urobili, bolo pre národ akože to najlepšie, len im to rôzne protištátne sily a Soros nedovolili dotahnuť do zdárneho konca a nepodarilo sa zo Slovenska vytvoriť to tzv. druhé Švajčiarsko. Taktiež je trefné a výstižné tvrdenie, že ak by to Lichtner myslel vážne a chcel by pracovať pre prospech Slovákova zastupovať ich v EÚ, z kandidátky by neodstúpil, pretože jeho účasť na nej nebola podmienená vstupom do ĽSNS. Kandidoval ako absolútne nezávislý a tým by aj mohol zostať v prípade úspešného zvolenia. Ľudia, otvorte oči. Výsledok prezidentských volieb a udalosti s tým spojené odhalili infiltrátorov pronárodných síl. Nedajte sa zmanipulovať.

  2. Lichtner podporoval Harabina, čo však otvorene do éteru nepovedal, logicky. Očakával od neho, že ako prezident spropaguje Infovojnu, čím by získal podstatne viac poslucháčov a tým potenciálnych prispievateľov. O tom celom to je, o peniazoch, pričom skutočnú vyzbieranú výšku si ľudia nemajú ako skontrolovať. Nulová transparentnosť tohto projektu je evidentná. Kto verí sume, ktorá sa behom každého mesiaca ručne aktualizuje na stránke IV? A na čo všetko sú financie použité? Kto je z nich v skutočnosti platený a v akej výške?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *