Slovensko

Mazurek s Uhríkom zakladajú novú stranu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Mazurek, ktorý opustil stranu ĽSNS povedal v relácii Kulturblogu, kde pravidelne vystupuje, že pracujú na tom, aby založili vlastnú stranu.

„Áno, pracujeme na tom, aby sme mohli priniesť alternatívu, aby tu bola národná, kresťanská a sociálne orientovaná strana, ktorá bude odborná, slušná a razantná,“ povedal odídenec Mazurek.

Ten po vystúpení z ĽSNS nahral video, v ktorom sa kajal za svoje predošlé agresívne správanie. Mazurek sa teda po opustení strany, ktorá ho dostala dvakrát do parlamentu, chce zapáčiť širšiemu publiku.

Nový projekt, na ktorom s Uhríkom pracujú, by podľa jeho slov už nemal trpieť nedostatkami, ktoré boli vyčítané ĽSNS. Strane by chceli vymyslieť kvalitný program a radi by sa dostali z politickej izolácie, informuje portál Aktuality.sk

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme