Politika

Mazurek pozýva na niečo, čo sa Matovičovi určite páčiť nebude

Poslanec ĽSNS Milan Mazurek nahral na sociálnej sieti video, v ktorom pozýva všetkých na protest proti premiérovi Igorovi Matovičovi a jeho vláde.

„Priatelia ak aj vy toho máte už tak plné zuby ako ja, ak aj vám už vadí to, že tento narušený blázon Igor Matovič robí z ľudí otrokov a že strácame slobodu vo svojej vlastnej krajine, príďte 1. septembra o 18:00 priamo k Igorovi Matovičovi pred úrad vlády na Námestie slobody v Bratislave. Ja tam budem, bude tam veľký protest.“ hovorí Mazurek.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

2 Replies to “Mazurek pozýva na niečo, čo sa Matovičovi určite páčiť nebude

  1. Myslím si, že zámer naplnil očakávanie. Účasť bola celkom slušná. Netreba poľavovať, treba v tom pokračovať a zvolávať ľudí i naďalej aby prišli a vyjadrili svoj názor. Lebo to čo nám tu predvádza táto vládna garnitúra je cez čiaru. Dôchodcom siahli na trináste dôchodky, deťom zobrali obedy zadarmo, MM znížili aj napriek tomu, že mala byť vypočítaná automaticky. Dosadzujú si vlastných ľudí na kľúčové miesta i napriek tomu, že nám sľubovali transparentné výberové konania. Atď …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *