Politika

Mazurek podáva stovky trestných oznámení na Rómov, ktorí ho chcú zabiť, zjesť a rozporcovať

Po nedávnom pochode Rómov v obci Jarovnice, kde sa Rómovia vyhrážali poslancovi ĽSNS, sa na internete objavili stovky vyhrážok práve na poslanca Mazureka.

Ten si pohneval miestnych Rómov, keď v obci riešil prípad majiteľa pozemku, ktorý je v zúfalej situácii. Osadníci mu totiž nelegálne zabrali jeho pozemok, na ktorom kedysi pestoval plodiny. Dnes za tento pozemok len platí dane a nemôže ho využívať.

Rómov si Mazurek pohneval natoľko, že pochodovali obcou a vyzývali ho a aj šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu, aby prišli do stredu dediny a tam im povedali aký majú problém.

Mazurek to nenechal tak a dnes podáva stovky trestných oznámení, kde si miestni Rómovia želajú jeho smrť.

„Na internete som zaznamenal stovky násilných vyhrážok voči mojej osobe priamo od týchto ľudí, či už ide o obyvateľov Jarovníc, alebo iných dedín, ktorí nedokážu stráviť to, že niekto poukazuje na ich vlastné správanie. Píšu mi tam, že ma zabijú, podrežú, rozporcujú, zjedia… Píšu to verejne, s pocitom absolútnej beztrestnosti a ešte sa nám všetkým smejú do tváre“ hovorí Milan Mazurek.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

3 Replies to “Mazurek podáva stovky trestných oznámení na Rómov, ktorí ho chcú zabiť, zjesť a rozporcovať

  1. Počúvaj ti keď takto hovoríš nehanbíš sa za to že sy politik takto verejne hovoriť aký asociáli jediné kto kradne ste vi bieli kto okráda štát prečo sa len tam pchate lebo tam môžete okrádať štát jediní asociáli je pán mazurek a jeho kumpáni fuj hanba že takíto ľudia reprezentujú Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *