Mazurek podáva stovky trestných oznámení na Rómov, ktorí ho chcú zabiť, zjesť a rozporcovať - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek podáva stovky trestných oznámení na Rómov, ktorí ho chcú zabiť, zjesť a rozporcovať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Po nedávnom pochode Rómov v obci Jarovnice, kde sa Rómovia vyhrážali poslancovi ĽSNS, sa na internete objavili stovky vyhrážok práve na poslanca Mazureka.

Ten si pohneval miestnych Rómov, keď v obci riešil prípad majiteľa pozemku, ktorý je v zúfalej situácii. Osadníci mu totiž nelegálne zabrali jeho pozemok, na ktorom kedysi pestoval plodiny. Dnes za tento pozemok len platí dane a nemôže ho využívať.

Rómov si Mazurek pohneval natoľko, že pochodovali obcou a vyzývali ho a aj šéfa ĽSNS Mariana Kotlebu, aby prišli do stredu dediny a tam im povedali aký majú problém.

Mazurek to nenechal tak a dnes podáva stovky trestných oznámení, kde si miestni Rómovia želajú jeho smrť.

“Na internete som zaznamenal stovky násilných vyhrážok voči mojej osobe priamo od týchto ľudí, či už ide o obyvateľov Jarovníc, alebo iných dedín, ktorí nedokážu stráviť to, že niekto poukazuje na ich vlastné správanie. Píšu mi tam, že ma zabijú, podrežú, rozporcujú, zjedia… Píšu to verejne, s pocitom absolútnej beztrestnosti a ešte sa nám všetkým smejú do tváre” hovorí Milan Mazurek.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *