Politika

Mazurek podáva na Matoviča trestné oznámenie za jeho klamstvá! Matovič ani nevie, kto ide do Európskeho parlamentu

Poslanec NR SR Milan Mazurek podáva na predsedu OĽaNO Igora Matoviča žalobu. Žalobou Mazurek reaguje na výroky Igora Matoviča, ktoré sú podľa neho lživé a žiada od neho za ne verejné ospravedlnenie.

„Včera na tlačovej konferencii v NR SR, kde Matovič predstavil svojho (len ledva zvoleného) poslanca, ktorého najväčšou kvalitou je vraj jeho etnicita, povedal aj to že do europarlamentu postupujú dvaja fašisti.

Aj keď všetci ľudia už v nedeľu poobede vedeli, že do europarlamentu som zvolený nebol, tak predseda opozičnej politickej strany o 14:30 v pondelok, povie že do europarlamentu bol zvolený Mazurek, ktorý podľa jeho slov: „hádzal veľké kamene do matky s dieťaťom v kočíku“.

Takéhoto chorého klamára už musí niekto zastaviť a preto na neho podávam žalobu a budem žiadať verejné ospravedlnenie. Nikdy som žiadne kamene ani iné predmety do nikoho nehádzal a každý čo i len trochu informovaný človek to vie už od roku 2016, kedy médiá začali tieto špinavé klamstvá šíriť.

Matovič to sám tiež dobre vie, ale klamstvo je jeho pracovnou metódou. Od kedy ho ako politika registrujem, nič iné ako šírenie lží nepredviedol. Nechápem len, kto môže takémuto úbohému klamárovi ešte dávať svoj hlas,“ píše Mazurek na sociálnej sieti Facebook.

3 Replies to “Mazurek podáva na Matoviča trestné oznámenie za jeho klamstvá! Matovič ani nevie, kto ide do Európskeho parlamentu

  1. A čo ak áno, pán poslanec Igor?
    V politike by mali pôsobiť tak dobre vychovaní ľudia, ktorí svojimi rečami, skutkami, vzťahmi a postojmi svedčia o svojich rodičoch a predkoch. Zdá sa, že zrkadlenie nepozná masku, ktorá by zakryla falošnosti, nenávisť, hegemóniu…, však?
    Všetkým bytostiam všetkých svetov želám veľa stálej Lásky, úcty a šťastia a udeľujem milostiplné požehnanie! ♥
    Mier! Míro! Pača! ♥
    30.5.2019 14:44

  2. Thanx for the effort, keep up the good work Great work, I am going to start a small Blog Engine course work using your site I hope you enjoy blogging with the popular BlogEngine.net.Thethoughts you express are really awesome. Hope you will right some more posts.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *