Slovensko

Mazurek naložil Matovičovej vláde: „Pomáhate osadníkom a EÚ! Čaká nás zadlžovanie a nezamestnanosť!“

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Mazurek v parlamente ostro skritizoval nový program stability vlády Igora Matoviča. Podla Mazurek nová vláda ide pomáhať osadníkom, bankám a EÚ.

Mazurek tvrdí, že pre ľudí žijúcich v osadách vláda vyčlenila v čase krízy 263 miliónov eur, z čoho pôjde na nové domy 42 miliónov, zvýšenie príspevku na bývanie a zlepšenie jeho dostupnosti až v hodnote 40 miliónov, noví asistenti a pedagogickí pracovníci pre osadníkov, spolu s navýšením normatívu na deti z osád pre rozpočty škôl, ktoré navštevujú v hodnote viac ako 70 miliónov, navýšenie podpory v hmotnej núdzi pre osadníkov o viac ako 20 miliónov a množstvo ďalších menších výdavkov.

„Zhrnuté a podčiarknuté. Ľudia sa vo voľbách nechali oklamať a vláda pomáha prakticky každému, okrem slušných pracujúcich ľudí, ktorí celý tento chaos v konečnom dôsledku zaplatia.“ dodáva Mazurek.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *