Politika

Mazurek naložil Dostálovi: „Správate sa fašisticky!“ (Video)

Milan Mazurek, ktorý sa po pár mesiacoch vrátil do parlamentu, kde ho z posledného miesta prekrúžkovali ľudia s veľkým počtom hlasov sa hneď vo svojej prvej faktickej poznámke pustil do liberálneho poslanca Ondreja Dostála, ktorý sa v minulosti preslávil aj fotografiou v ženských šatách.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú prijmi z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Číslo účtu: SK2811000000008017035353

5 Replies to “Mazurek naložil Dostálovi: „Správate sa fašisticky!“ (Video)

  1. Správne p.Mazurek. Super len tak ďalej,tejto zberbe treba natrieť pravdu do očí.Treba vrátiť to, čo oni stvarali v parlamente k boli v opozicii,len s tým rozdielom že vy hovoríte pravdu a oni rozširovali lož.
    Držím vám palce….nedovoľte pošliapať poslancov,ktori boli zákonné zvolení občanmi .Nebude tu taký nikto Dostal kastovat ľudí,kto mu na to dal mandát aby sa paskoval za vsemocneho vseveda!!!!!

  2. Perfektne mu naložil!!! Dúfam, že takýchto komentárov bude čo najviac!!! Netreba na tých smradoch z vlády nechať ani jednu nitku suchú. Treba ich poriadne okúpať v tých srč. Kách ktoré nám chystajú a už aj de facto zavádzajú!!! Toto ste si milí občania sami zvolili, dajte si teraz dobrý pozor na to, aby vám nevypadli oči z jamôk!!!

  3. som rad, ze pan Mazurek, ktoreho som zakruzkoval sa podla svojho stareho dobreho zvyku tak dobre uviedol…len tak dalej, drzim palce…

  4. pan Mazurek ma ako jeho volica nesklamal…verim, ze v nastupenom trende bude uspesne pokracovat a nadviaze na svoje predchadzajuce vystupenia v NR SR…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *