Mazurek: Naď je pre USA len užitočný idiot! Odkopnú ho a nájdu si iného idiotka (Video)

Poslanec ĽSNS Milan Mazurek a minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) majú od začiatku naštrbené vzťahy. Príčinou je ich rozdielny pohľad na vojenskú prítomnosť amerických vojakov na Slovensku.

Zatiaľ čo minister Igora Matoviča podporuje amerických špecialistov na Slovensku, Milan Mazurek aj celá ĽSNS sú razantne proti. V jednej z relácii na Kulturblog.sk sa ostro vyjadril Mazurek na osobu minsitra obrany.

„On si myslí, že keď teraz za ním stojí americké ministerstvo obrany lebo ho vie využiť na to, aby vybavoval nejaké malé kšeftíky tu na Slovensku, čo sú z pohľadu USA samozrejme malé kšeftíky zbrojárskeho priemyslu, ale aspoň niečo, takže on je niečo vážne,…on môže byť arogantný, agresívny, lenže on je pre nich užitočný idiot, proste takto ho odkopnú a nájdu si iného idiotka…“

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Celú reláciu si môžete vypočuť a pozrieť tu:

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353