Mazurek: “Ľudia ma s tými názormi zvolili, takže súd umlčiava týchto ľudí!”

Vo včerajšej relácii portálu kulturblog.sk, kde bol hosťom Milan Mazurek, sa komplexne vyjadril k téme súdneho procesu, ktorý ho zbavil mandátu poslanca NR SR.

Mazurek hovorí o tom, že takéto odobratie mandátu sa stalo na Slovensku prvýkrát v histórii.

“Je dôležité povedať a to je nesmierne vážna vec, že mne nebol odobratý mandát poslanca za to, že by som kradol, že by som korumpoval, že by som niekoho zmlátil, niečo ukradol alebo niečo podobné. Ale bol mi odobratý mandát poslanca Národnej rady a udelená pokuta 10-tisíc eur iba za to, že som hovoril svoj politický názor.” povedal Mazurek na začiatku relácie.

Ďalej hovorí o tom, že ľudia ho za jeho názory zvolili a teda súdna moc na Slovensku napľula do tváre všetkým týmto ľudom, ktorí ho volili.

Viac sa dozviete v relácii, ktorú si môžete vypočuť na tomto odkaze.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *