Mazurek: "Ľudia, ktorí dnes zastupujú Slovensko v Bruseli, sú čistou tragédiou, počnúc Beňovou, ktorá hlasuje proti Slovensku" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek: “Ľudia, ktorí dnes zastupujú Slovensko v Bruseli, sú čistou tragédiou, počnúc Beňovou, ktorá hlasuje proti Slovensku”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Vo Svidníku sa stretli lídri Ľudovej strany naše Slovensko,aby predstavili svojich kandidátov do eurovolieb.

Pre portál presstv.sk v rozhovore uviedol Milan Mazurek kritické slová voči aktuálnym poslancom v EP, ktorí zastupujú Slovenskú republiku.

“Urobíme všetko pre to, aby sme v týchto eurovoľbách uspeli, pretože nám záleží na tom, aby aj v Bruseli Slovensko zastupovali ľudia, ktorí majú srdce podla našich hodnôt na správnom mieste a ktorí sa postavia za Slovensko vtedy keď je to nutné, pretože ľudia, ktorí, dnes zastupujú Slovensko v Bruseli sú podla mňa čistou tragédiou, počnúc Monikou Beňovou a ľudmi ako je Štefanec, ktorí zahlasujú za všetko proti Slovenské” povedal Mazurek.


https://www.youtube.com/watch?v=RlfuYKG-CiA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *