Mazurek kritizoval vyslanie vojakov na ruské hranice. Danko mu dal vypnúť mikrofón - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek kritizoval vyslanie vojakov na ruské hranice. Danko mu dal vypnúť mikrofón

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec parlamentnej strany ĽS Naše Slovensko Milan Mazurek vystúpil dnes v pléne NR SR v rozprave k vládnemu návrhu na vyslanie príslušníkov ozbrojených síl Slovenskej republiky do Lotyšska, Litvy, Estónska a Poľska.

Poslanec Milan Mazurek ostro kritizoval návrh z dielne ministerstva obrany, na ktorého čele je práve nominant SNS Peter Gajdoš. Schôdzu zhodou okolností viedol predseda parlamentu a predseda SNS Andrej Danko, ktorému sa však Mazurekova kritika návrhu vôbec nepáčila v dôsledku čoho do jeho prejavu vstúpil a odobral mu slovo s tým, že sa podľa neho nedrží danej témy. Danko mu po kritike slovo vrátil späť, no i tak podľa viacerých zneužil svoje postavenie predsedu Národnej rady SR a pošliapal základy parlamentnej demokracie na Slovensku.

Milana Mazureka sa zastal nielen predseda klubu ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba, ale aj kolegyňa Natália Grausová, Milan Uhrík, či Stanislav Mizík.

Marian Kotleba sa na Dankovu adresu vyjadril: „Vyliali ste tu svoju spŕšku hnoja a ušli ste ako taký zbabelec.“

Odkaz poslankyne Grausovej znel jasne: „Ste vlastizradca a neuveriteľne klamete, hanbite sa!“

Po týchto vyjadreniach A. Danko „ušiel“ z rokovacej sály.

Zdroj: prehladsprav.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *