Mazurek: "Hlinka bojoval za Slovensko a potom príde liberálna SaS, ktorá pľuje na jeho pamiatku" (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Mazurek: “Hlinka bojoval za Slovensko a potom príde liberálna SaS, ktorá pľuje na jeho pamiatku” (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec ĽSNS Milan Mazurek sa opäť raz pustil do liberálnych poslancov v parlamente. Títo poslanci navrhujú zákon, ktorý má zrušiť zákonnú prednosť Slovenského jazyka pred inými na území Slovenskej republiky.

“Sas navrhla na súčasnú schôdzu NR SR návrh zákona o štátnom jazyku, v ktorom nájdeme neuveriteľné absurdnosti. Navrhujú zrušiť zákonnú prednosť Slovenského jazyka pred inými na území Slovenskej republiky… Tiež chcú, aby náboženské komunity nemuseli s verejnosťou komunikovať v štátnom jazyku. Rovnako tak navrhujú povoliť všetky reklamy, tlač a vysielania v cudzom jazyku bez ohľadu na to o koho sa bude jednať. Maďarskí iredentisti by tak získali skvelé podmienky na ďalšie zvyšovanie vášní a vzbudzovanie nenávisti medzi obyvateľmi Slovenska. Andrej Hlinka či Ľudovít Štúr a ďalší dejatelia celý svoj život bojovali za to, aby sme na Slovensku mohli hovoriť po Slovensky, a aby náš národ mohol aj naďalej existovať a chrániť si svoju kultúru, obyčaje a predovšetkým náš krásny ľubozvučný jazyk. Sas navrhuje popľuvať ich pamiatku, vysmiať sa nášmu dedičstvu a ponížiť ich celoživotnú prácu v rámci agendy liberálnej “politikej korektnosti”. Nikdy to nesmieme dovoliť!” uvádza poslanec Mazurek na svojej sociálnej sieti.

Ďakujeme, že čítate Magazín 1! Podporujete tak správy, ktoré sa v médiách hlavného prúdu ukazujú len zriedka. Každým zdieľaním našich článkov nás podporíte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *