Mazurek: Čo z toho, že budeme mať najlepšie čísla, keď tú ľudia nebudú mať z čoho žiť

Milan Mazurek v relácii na Kulturblogu kritizoval nariadenia vlády Igora Matoviča. Poslanec ĽSNS hovoril o tom, ako rôzne obmedzenia úplne zničia slovenský šport či iné odvetvia.

„….títo ľudia (ktorí nemôžu pracovať kvôli opatreniam) nebudú mať peniaze, nebudú tým pádom tieto peniaze míňať, tým pádom sa zníži spotreba a to následne podchytí ďalšie a ďalšie odvetvia a slovenská ekonomika bude dostávať sprava, zľava, z dola, z hora a Igor Matovič sa bude chváliť, že on má najlepšie čísla v Európe. Ale čo z toho, že on má najlepšie čísla v Európe, štatistiky, ktoré si robí každý štát podla svojho, keď jednoducho tu na Slovensku ľudia nebudú mať z čoho žiť…“

Mazurek kritizuje nariadenia vo videu v čase od 32:00

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!