Politika

Mazurek čelil ostrému redaktorovi v Exprese: „Európsku Úniu chceme zreformovať, ak sa nám to nepodarí, tak z nej vystúpiť“ (Video)

Mazurek nechce rozbíjať demokraciu na Slovensku a teraz, keď vidí, že je možnosť zmeniť Európsku Úniu, a vrátiť ju spať k ľudom a ľudským hodnotám, tak nemá v pláne on ani jeho strana rozbíjať Európsku úniu, ale ju zreformovať.

Súčasné vedenie Európskej Únie Mazurek avšak odmieta. Redaktor sa na začiatku relácie tvrdo pustil do Mazurek a vytiahol na neho údajné nenávistné vyjadrenia, ktoré písal na sociálnu sieť faceboook. Mazurek tieto tvrdenia jasne odmietol. Redaktor nemal potvrdené, že ich skutočne písal Mazurek a ten sa od nich aj dištancoval.

19 Replies to “Mazurek čelil ostrému redaktorovi v Exprese: „Európsku Úniu chceme zreformovať, ak sa nám to nepodarí, tak z nej vystúpiť“ (Video)

 1. Drzim Kotlebovcom palce. Uz len preto, lebo vsade narazaju na hlupakov. Sajfa bol tiez primitivny ked robil rozhovor s Marianom. A Kotlebovci s pokojom a rozumnymi argumentami schovaju blbcov do vrecka. Len tak dalej. SK potrebuje ciac ludi ako su Kotlebovci.

  1. EU nie je o tom co chces ty, ale co je dobre pre vsetkych. Ludia okolo Kotlebovcov maju „zabavu“ pritom zabudaju, ze ak niekto trpi stihomamom farebnych ludi, nevyriesi zbytocne umrtia v nemocniciach, dialnice, ci cesty 2. a 3. triedy, atd… P. Mazurek by rad vystupil z EU, ale co potom, aby od nas neutekali firmy, ako v UK, to uz ich netrapi. Hlavne, ze k nam nepride milion Africanov 🙂

 2. Ďakujem redaktorovi za jeho profesionalitu, že vo mne evokuje logickú voľbu výrazného kandidáta do parlamentu EÚ prezentujúceho jasné hodnoty pre rodinu, národ, tradície, republiku, rozhodovanie si o veciach svojich doma! ♥
  20.5.2019 16:55

 3. Bola to katastrófa počúvať moderátora ako sa navážal do Mazureka. Nenechal ho odpovedať a útočil. Neviem na kieho frasa tam dávajú priestor na vyjadrenie sa, či odpovedanie na otázky, keď potom človeka nepustia k slovu. Nech má moderátor akékoľvek názory toto si nesmie dovoliť. Normálne som si priala, aby mu niekto zapchal ústa. Bol neprofesionálny, netaktný a prekrúcal. Fuj, hanba. Asi zabudol, v čom spočíva jeho práca.

  1. Práve „profesionalita“ moderátora, podsúvanie minulosti, ktorá je výrokom Najvyššieho súdu tabu vo mne evokujú charakteristické črty obrezaného Mordechajovho potomka, ktoré sa nedajú maskou skryť, jeho agresívne nasadenie a tlačenie na pílu a do kúta, kde šarmantne Miňo uspel, za čo som mu vďačný a za čo si naozaj zaslúži hlas 25.5.2019.
   PS:
   1. Mordechai Levy – nick Karol Marx.
   2. Poznám bratov Židov, ktorí robili veľkú kariéru v Komunistickej strane a tiež neprávosti.
   3. Poznám brata Žida, konvertujúceho na katolicizmus, bez problémov študoval medicínu v 50-tich rokoch 20. storočia, chodil do kostola, nikto mu neublížil, píše knihy a dnes je v židovskej komunite varený – pečený.
   Sú to všetko spiaci, alebo aktívni agenti Izraelu, alebo amerického sionizmu…?
   Teším sa na odpovede a spresnenia! Srdečne Vám ďakujem!
   Mier! Shalom! Salam aleykum!
   20.5.2019 18:32

 4. Kokos…vymente toho „moderatora“, tlak mam z neho 200/300. Zapredanec jeden! Skace do reci ako cisty debil….utvrdzuje ma len v tom, ze Mazurek je najlepsia volba!

 5. Kokos…vymente toho „moderatora“, tlak mam z neho 200/300. Zapredanec jeden! Skace do reci ako cisty debil….utvrdzuje ma len v tom, ze Mazurek je najlepsia volba!

 6. Moderator zjavne zaujaty Mazurekom!
  Absolutne netaktny, skakal do reci, nenehal dohovorit!
  Neprofesionalita az to boli!
  Stastie jedno ze Mazurek sa nedal a isiel pekne bez okolkov, tak ho schoval do vrecka!
  Pan moderator ai musi uvedomit, ze moze znizit pocuvatelnost radia uz len prave jeho vystupovanim!

  1. V našom politickom spektre za roky 2012-2019- a najmä vo vzťahu ku LS NS prebieha zauiímavý a typicky slovenskú ÚKAZ – v znamení hesla – čím horšie o LS NS – tým lepšie pre jeho voličskú základňu. A je to hlavne zásluhu počinov tak koalície ako aj opozície – otrasné je na tom to, že to už ROKY takto beží a vedome…PREČO je tomu tak, je však na širšiu diskusiu…

 7. Jasné…a takýto“nestranný“ moderátor je ukážkový….stačí sa pozrieť ako sa správal keď tam bola Čaputová, a keď tam bol Harabin….Je to debil

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *