Slovensko

Matovičovi zrazu nevadia prepojenia Kočnera s Krištufkovou a Kollárom?!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Prepojenia Borisa Kolára a Mariána Kočnera boli verejne známe už v minulosti. Poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky a nová splnomocnenkyňa vlády Petra Krištúfková (SME rodina) zároveň údajne dovolenkovala s Kočnerom!

Bratislava 20.06.2020 – Poslankyňa Národnej rady Slovenskej republiky a nová splnomocnenkyňa vlády pre podporu rodiny Petra Krištúfková (SME Rodina) sa v minulosti údajne mala schádzať s Kočnerom. Fotky, ktoré získala medzinárodná sieť investigatívnych novinárov zobrazujú poslankyňu  na luxusnej jachte, ktorá údajne patrí Kočnerovi. Viedla si luxusný život, ktorý jej zjavne vyhovoval a neštítila sa žiť v spoločnosti kontroverzných mužov, ktorých označovali za údajných členov podsvetia.

Poslankyňa priznala, že na jachte síce dovolenkovala, pozvala ju tam údajne Kočnerova manželka. Na jachte sa mal údajne na krátko objaviť aj Kočner.

Osobný kontakt poslankyne Krištúfkovej s Kočnerom potvrdzuje aj komunikácia z Kočnerovho mobilu. Podľa dešifrovaných správ si poslankyňa mala s Kočnerom údajne dohadovať dve osobné stretnutia.

Práve pochybné kontakty z minulosti poslankyni v jej verejnej kariére veľmi nepomáhajú. Jej vymenovanie za splnomocnenkyňu vlády kritizovali ministerka spravodlivosti Mária Kolíková a taktiež splnomocnenkyňa vlády pre informatizáciu Veronika Remišová. Vadilo im, že na vymenovaní Petry Krištúfkovej za splnomocnenkyňu vlády nebola dohoda v koalícii. Nové zistenia sa tak môžu stať Kollárovej poslankyni v jej politickej kariére osudnými. Čo je však pozoruhodnejšie na celej skutočnosti? Opomína sa tu Boris Kollár a obchodné prepojenie na Mariána Kočnera, či obchodné prepojenie s údajnými členmi podsvetia. Sám Kočner vo svojom videu na tlačovej konferencii popisoval aký mal až skoro „rodinný vzťah“ k Borisovi Kollárovi, kedy jeho vtedajšia partnerka pani Krištúfková sa chodila doslovne „vyplakať“ na plecia manželky pani Kočnerovej, do domu toho istého p. Kočnera, ktorý dnes čelí mnohým obvineniam. Nenahovárajme si, že iba tak dnes prídete a od niekoho si požičiate Jaguár, alebo dovolenkujete u niekoho na jachte. V takomto prípade sa muselo jednať o nadštandardné vzťahy. V súčasnej dobe si treba otvorene povedať, že v inej krajine by bolo podobné prepojenie politika na kontroverzných podnikateľov, prípadne mafiu,  dôvodom na odchod nie len z politického postu, ale z politiky ako takej. Je preto otázne, prečo premiér Matovič neustále aj napriek tomu, že pozná rovnako tieto verejne dostupné informácie nekoná a Boris Kollár ešte neustále sedí na stoličke predsedu NR SR a do ďalších verejných funkcií dosadzuje rôzne kontroverzné osoby. Posledné dni sme svedkami údajných prepojení podnikateľov, sudcov, atď. na M. Kočnera, ktorí museli skončiť vo svojich funkciách a dokonca sú trestne stíhaní, kde je potom rovnaký meter pri predsedovi NR SR??? Tieto informácie majú novinári už niekoľko rokov a zjavne nebol záujem to investigatívne riešiť ako pri iných politikoch, prečo? Odpoveď si musí dať každý rozumný človek sám.

zdroj: prehladsprav.sk

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *