Matovičovi sa v Bruseli nedarilo. Doprosovanie o pozdrav s rakúskym kancelárom Kurzom?

Brusel asi nie je miesto, kde sa slovenskému premiérovi darí najlepšie. Minimálne o tom svedčia niektoré nepríjemnosti, ktoré sa mu tam stali.

Najprv zakoktanie sa pred živým vstupom a otrasná angličtina, z ktorej sa smeje celé Slovensko a teraz štvrtý pokus o pozdrav s rakúskym kancelárom Sebastianom Kurzom.

Kurz sa s Matovičom pozdravil až na štvrtý pohyb nášho premiéra a celá táto situácia vyzerala dosť smiešne. Ako by sa Kurz najprv s premiérom nechcel pozdraviť lakťom. Nakoniec mu však pozdrav opätuje.

Premiér Igor Matovič sa s kurzom stretol už v júli na neformálnom stretnutí vo Viedni a vyzeralo to, že sú „kamaráti“. „Bolo mi potešením privítať premiéra Matoviča zo Slovenska na neformálnom stretnutí vo Viedni,“ napísal Kurz po anglicky na sociálnej sieti.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353