Matovičovi napísal slušný komentár a ten si ho zablokoval. Premiér však tvrdí, že blokuje len primitívov. Je to tak?

Premiér Igor Matovič je známy svojim prispievaním rôznych vecí na sociálne siete či komentovanie skupín, kde si tínedžeri píšu svoje problémy. Nepáč sa mu však asi kritika a tak si už niekoľko ľudí zablokoval. On tvrdí, že blokuje len vulgárnych primitívov.

Televízia Markíza však vo svojej reportáži ukázala muža, ktorý sa dlhodobo pohybuje na akademickej pôde a premiérovi napísal, kedy štát konečne začne riešiť investície do školstva namiesto vzájomných detinských sporov politikov. Miesto odpovede dostal od premiéra blokovanie a teraz nemá odkiaľ vedieť, čo premiér chystá, keďže na jeho profile sa často dozvieme veci skôr, ako na tlačových konferenciách.

Premiér však tvrdí, že blokuje len vulgárnych primitívov. Markíza však našla ľudí, ktorí mu žiadne vulgarizmy nepísali, no aj tak boli zablokovaní.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353