Slovensko

Matovičova žena o údajnej nevere premiéra s bývalou smeráckou ministerkou. Chystá sa rozvod?!

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia! Aby sme mohli v našej práci pokračovať, potrebujeme vašu podporu. ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalá smerácka ministerka Andrea Kálavská začala v apríli 2020 radiť čerstvému premiérovi Igorovi Matovičovi, ako sa popasovať s pandémiou koronavírusu. Matovič ju vtedy dokonca oficiálne predstavil aj u prezidentky Zuzany Čaputovej ako svoju poradkyňu.

A práve tento vzťah medzi Matovičom a Kalavskou vyvolal medzi poslancami v parlamente pikantné klebety a hovorí sa o tom, že ich spája aj iný, ako pracovný vzťah.

K celej situácii o údajnej milostnej afére Matoviča s bývalou smeráckou ministerkou sa vyjadrila už aj samotný manželka premiéra Pavlínka pre portál eReport.sk. „Počula som, že s pani Kalavskou má techtle mechtle. V dnešnej dobe treba mať studenú hlavu. Zvažovať a nie všetkému sa venovať, lebo to je zbytočná strata času“. Na margo rozvodu dodala, že nehrozí a premiér by ukončenie manželstva podľa jej slov nikdy neinicioval: „To nie, kde by našiel takú dobrú ženu ako ja som, nikde a v dnešnej dobe,” zasmiala sa v dobrej nálade.