Matovičova sestra naložila politikom! Dávate sa na úroveň lekárov a sestričiek? Tak si dajte aj ich platy!

Sestra Igora Matoviča je na sociálnych sieťach podobne aktívna, ako jej brat, no vôbec premiéra nechváli, skôr často hovorí o jeho odvrátenej stránke a je silno kritická voči terajšej vláde.

Tentokrát sa Zuzana Belicová obula do poslancov pre očkovanie. Nepáči sa jej, že poslanci budú prednostne očkovaní, lebo sú kritická infraškruktúra.

„Poslanci budú prednostne zaočkovaní. Lebo sú vraj dôležitá “kritická infraštruktúra”. Dali sa na úroveň lekárov, sestričiek, záchranárov, policajtov, hasičov … Už len tie platy by bolo dobré upraviť na úroveň kritickej infraštruktúry. Lebo zatiaľ, čo zdravotná sestrička celý deň behá okolo ťažko chorých pacientov za 30 € čistého, tak poslanec vraj z “dôležitej kritickej infraštruktúry” môže celé dni lyžovať za 190 € čistého na deň z daní našich a z daní tej narobenej zdravotnej sestry.“ píše sestra premiéra.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353