Slovensko

Matovičova sestra naložila politikom! Dávate sa na úroveň lekárov a sestričiek? Tak si dajte aj ich platy!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Sestra Igora Matoviča je na sociálnych sieťach podobne aktívna, ako jej brat, no vôbec premiéra nechváli, skôr často hovorí o jeho odvrátenej stránke a je silno kritická voči terajšej vláde.

Tentokrát sa Zuzana Belicová obula do poslancov pre očkovanie. Nepáči sa jej, že poslanci budú prednostne očkovaní, lebo sú kritická infraškruktúra.

„Poslanci budú prednostne zaočkovaní. Lebo sú vraj dôležitá “kritická infraštruktúra”. Dali sa na úroveň lekárov, sestričiek, záchranárov, policajtov, hasičov … Už len tie platy by bolo dobré upraviť na úroveň kritickej infraštruktúry. Lebo zatiaľ, čo zdravotná sestrička celý deň behá okolo ťažko chorých pacientov za 30 € čistého, tak poslanec vraj z “dôležitej kritickej infraštruktúry” môže celé dni lyžovať za 190 € čistého na deň z daní našich a z daní tej narobenej zdravotnej sestry.“ píše sestra premiéra.