Matovičova fanúšička vyzýva, že nastáva čas odporcov nariadení zatvárať a nie len pokutovať

Premiér Igor Matovič na svojom profile zdieľal príspevok z nenávistnej vulgárnej stránky ZOMRI. Táto stránka je známa svojou vulgárnosťou a vysmievaniu sa všetkému, čo nie je prozápadné a nejde s hlavným prúdom, ktorý určuje liberalizmus či Európska Únia.

Matovič z tejto stránky zdieľal príspevok údajného lekára, ktorý sa vulgárnym statusom obul do Slovákov, ktorí nerešpektujú nariadenia a veria ľuďom ako je Fico, Kotleba či Banáš.

V tomto príspevku údajný lekár dokonca nazval Bukovského, Kotlebu, Fica či Banáša morálnymi hnidami.

Pod príspevkom v tomto statuse sa našli aj kritici aj podporovatelia Igora Matoviča a jeho opatrení. Jedna z fanúšičiek premiéra dokonca vyzýva, aby sa tých, ktorí porušujú nariadenia, prestalo pokutovať a začali ich zatvárať.

„Pán premiér, možná nastáva čas, že je nevyhnutné nie pokutovať tých, čo si nevidia ďalej od nosa, ale zatvárať🤔 Veď to je ohrozovanie zdravia všetkých občanov. Lekár píše pravdu. Covid-19 nemusí byť vždy testom zistený, ale nielen príznaky, lež aj priebeh je zjavný. Mala som robený aj test sterový aj na protilátky, negat. Dodnes mám následky. Celý jún som bola na PN. Dnes pracujem z domu, pokiaľ to len ide. Zamestnávateľ je ústretový. Podriadený orgán pána hlavného hygienika👍. Tí dementi, ktorí osočujú Vaše opatrenia, nemajú „zdravý rozum“. Držím palce, verím, že zvládneme situáciu a postupne tie čudá, aj keď nikomu neprajem nič zlé, odpadnú samé. Veľa sily pán premiér Vám, pánu ministrovi zdravotníctva aj všetkým zdravotníkom, ktorým začína tvrdá, nekompromisná doba pre nezodpovedných jedincov. Ďakujem. babička 65+(68)“ píše premiérova fanúšička.

Celý príspevok údajného lekára, ktorý sa obul do Slovákov a zdieľal ho Matovič si môžete pozrieť tu: