Matovičov tvrdý lockdown spôsobil masy ľudí v Tatrách! Kolabovala doprava a ľudí bolo ako na jarmoku!

Od 1.januára 2021 platí na Slovensku sprísnený lockdown a ľudia môžu vychádzať von len v nevyhnutných prípadoch. Obmedzilo sa aj cestovanie z okresu do okresu (okrem cesty do práce atď), no výlet do prírody si môžete urobiť len vo svojom okrese.

To, čo sa však stalo vo Vysokých Tatrách, ale vôbec nevyzerá, že by na Slovensku bola nejaká pandémia či obmedzené vychádzky! Cesty a parkoviská pri Štrbskom plese boli plné ľudí a premávka kolabovala! Portál Plus 7 Dní zverejnil video, kde polícia koriguje dopravu a ľudí je toľko, že to vyzerá ako na jarmoku.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353