Matovičov rómsky poslanec sa teší a je celý bez seba, že Kotleba má ísť do väzenia

Europoslanec rómskej národnosti s luxusným mesačným platom Peter Pollák, ktorý patrí do Matovičovej strany OĽANO je celý bez seba z toho, že sudkyňa Ružena Sabová odsúdila Mariana Kotlebu za darovanie peňazí chudobným rodinám na 4 roky do väzenia.

Peter Pollák tvrdí, že vláda Igora Matoviča rozviazala ruky prokurátorom, policajtom aj sudcom a konečne idú do väzenia mafiáni, oligarchovia a aj údajní fašisti.

Treba však upozorniť, že Kotleba sa odvolá na najvyšší súd a do väzenia teda nepôjde. Najvyšší súd naposledy rozhodol, že strana ĽSNS nie je fašistická.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353