Matovičov poslanec tvrdí, že na protest chcú ísť fašisti či rôzna lúza. Do parlamentu sa však dostal s pár hlasmi

Veľký protivládny protest, ktorý sa chystá už tento utorok v Bratislave vyvoláva obrovské vášne. Opozícia ho podporuje, chystajú sa naň tisíce nespokojných občanov, ale aj tých, ktorí prišli o svoje podnikanie či celoživotné sny, kvôli opatreniam vlády.

Kým na celom svete sú opozičné protesty podporované, na Slovensku sa chystá vojenská polícia či vodné delá. Vládni poslanci kritizujú tento protest a niektorí dokonca odkazujú, že je núdzový stav, aby protestovali na internete.

Poslanec strany Igora Matoviča, Juraj Krúpa, ktorý dostal vo voľbách len slabých 1 864 hlasov v diskusnej relácii povedal, že na protesty chcú ísť chuligáni, fašisti, komunisti, či rôzna “lúza”. Podľa neho je podstatné, že môžu šíriť nákazu. Demonštrácia podľa jeho názoru vyslovene zneužíva odkaz 17. novembra. “Sú to ľudia, ktorí s týmito hodnotami nezdieľajú nič,” poznamenal.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353