Matovičov poslanec si myslí, že premiér nemá odstúpiť, lebo o tom dal hlasovať na instagrame - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovičov poslanec si myslí, že premiér nemá odstúpiť, lebo o tom dal hlasovať na instagrame

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kríza vo vládnej koalícii graduje a hnutie Igora Matoviča OĽANO si myslí, že splnilo požiadavky na rekonštrukciu vlády. Ich minister zdravotníctva Marek Krajčí podal demisiu. Podobne podal demisiu aj minister za hnutie Sme Rodina Milan Krajniak.

 „Okrem hnutia Sme rodina sa k sebareflexii zatiaľ nepridala žiadna ďalšia koaličná strana. Naše hnutie opakovane deklaruje, že je proti predčasným voľbám,“ píše v stanovisku hnutie.

S týmto stanoviskom súhlasí aj Matovičov poslanec Erik Ńarjaš, ktorý si myslí, že by Matovič nemal skončiť ako premiér, lebo o tom dal hlasovať na svojom instagrame, kde má svojich fanúšikov. V jeho ankete hlasovali približne 3000 ľudí a 64% bolo proti demisii premiéra. Ňarjaš dodáva, že ide o viac respondentov ako vo vzorkách profesionálnych agentúr. Informuje o tom Denník N

Agentúry však pracujú na iných vzorkách po celej krajine. Matovičov poslanec dal hlasovať na profile, kde má svojich voličov, čo nie je celkom objektívne.