Matovičov poslanec Pollák: "Súd legitimizoval stranu, ktorá je fašistická. Právnou cestou sa ich nezbavíme!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovičov poslanec Pollák: “Súd legitimizoval stranu, ktorá je fašistická. Právnou cestou sa ich nezbavíme!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanec Matovičovej strany OĽANO a tiež prvý rómsky poslanec v NR SR vyzýva do boja za zastavenie Kotlebu.

Vo svojom videu sa vyjadruje na verdikt súdu, ktorý podla neho nedával dôraz na to, čo Kotleba a jeho strana hovorí a propaguje, ale pozeral sa len na ich program. Podľa Polláka Najvyšší súd stranu legitimizoval “Včera sme všetci boli svedkami toho, ako Najvyšší súd SR legitimizoval ĽSNS”.

“Súdy nebrali do úvahy to čo hovoria títo ľudia. Brali do úvahy, to čo majú napísané v stanovách. To čo hovoria. To čo propagujú. A to čo činia, je fašistické, je extrémistické a je to zlé” uviedol Pollák.

Ďalej dodáva, že sa ich (ĽSNS) právnou cestou nezbavia a musia ich poraziť v najbližších voľbách do EP. Kotleba a jeho strana má obrovské šance vo voľbách do bruselského parlamentu a prieskumy im dávajú druhé miesto v rebríčku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *