Matovičov poslanec, ktorý sa ukazoval v slipoch: Lučanský spáchal samovraždu, čakajúc vo väzbe na súd

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Andrej Stančík sa dostal cez Matovičove OĽANO do parlamentu len z 3 428 hlasmi a dnes nám spolu s vládnou koalíciou celému Slovensku vládne. Stančík sa rád fotí s dúhovou vlajkou a na sociálnej sieti sa ľuďom prihováral v slipoch (video tu).

Stančíkovi sa nepáči, že ľudia začali používať hashtag „AllForMilan“ ako sa podobný používal pri vražde novinára Jána Kuciaka „AllForJan“.

„Dokonca sa niektorí neštítia prirovnávať túto udalosť s vraždou Jána a Martiny a používajú hashtag allforMilan.To je doslova vrchol cynizmu. Nevidieť rozdiel medzi brutálnou popravou novinára, bojujúceho proti mafii a jeho priateľky, so samovraždou bývalého šéfa polície, obvineného zo závažnej trestnej činnosti, je jednoducho prejavom buď ignorancie, alebo cielenej demagógie. Ján Kuciak zomrel, pretože bojoval proti mafii. Milan Lučanský spáchal samovraždu, čakajúc vo väzbe na súd.“ píše mladý poslanec.