Matovičov bývalý poslanec: Matovič je mimozemšťan, ktorý sa vzruší len pri provokovaní ľudí - MAGAZÍN 1
Slovensko

Matovičov bývalý poslanec: Matovič je mimozemšťan, ktorý sa vzruší len pri provokovaní ľudí

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Bývalý profesionálny tenista Ján Krošlák sa do parlamentu dostal vďaka Igorovi Matovičovi a jeho hnutie podporoval. Dnes je všetko inak a aj keď je stále poslancom Národnej rady, do bývalého šéfa Igora Matoviča nemá problém si poriadne rypnúť.

Podľa Matovičovho posledného návrhu z daňovo-odvodovej reformy by totiž DPH na služby reštaurácií mali predstavovať 10 %. Podmienkou je však zavedenie detského menu, teda polovičnej porcie z každého jedla za polovičnú cenu, ďalej eko menu, čo by znamenalo polovičnú porciu za trištvrte ceny. Pripustil, že existujú výnimky, kde je to zložité aplikovať. Automaticky ku každému jedlu by zároveň mal byť krčah vody grátis a zmeny majú nastať aj pri tringeltoch. Matovič vyčíslil, že toto opatrenie bez zohľadnenia dynamických vplyvov bude stáť 40 miliónov eur.

Odídenec z klubu OĽaNO a bývalý športovec Ján Krošlák tentokrát ešte pritvrdil a Matovičov voľný krčah vody v ňom vyvolal ešte väčší hnev. “Nerozumiem tomuto mimozemšťanovi,” začal z ostra Krošlák. “On naberá životnú energiu tým, že provokuje veľkú väčšinu ľudí?” kladie si rétoritcké otázky nezaradený poslanec. “Čím viac ľudí je na neho alergických, tým je vzrušenejší? Ako som už raz spomenul, na Slovensku pristál terminátor, ktorý mal zničiť Fica a potom seba. Akurát, že so sebadeštrukciou začal skôr, ako splnil prvú úlohu,” píše Krošlák, ktorému adrenalín zdvihol Matovičov “vtipný status” po medializácii spomínaného krčahu, ktorý sa stal akýmsi symbolom všetkého, čo posledná časť daňovo-odvodovej reformy priniesla.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *