Komentáre Politika

Matoviča vo svete ignorujú: „O čom by sa s ním bavili? O reďkovkách?“

Rakúsky predseda vlády vytvoril formát „smart countries“, na ktorom budú krajiny, ktoré najlepšie zvládajú pandémiu koronavírusu. Medzi takéto krajiny určte patríme aj my, pretože sme urýchlene konali a ľudia rešpektovali okamžite pravidlá. Aj preto máme čo najmenej nakazených a mŕtvych. To však rakúskeho premiéra Kurza nepresvedčil a našu krajinu a Matoviča do tohto projektu nepozval.

„Prvá poriadna medzinárodná facka pre Matoviča. A žiaľ aj pre Slovensko. Rakúsko vytvorilo formát „smart countries„, na ktorom si budú krajiny s najlepšími výsledkami v boji proti koronavírusu vymieňať skúsenosti. Rakúsky predseda vlády pozval Čechov, Dánov či Austrálčanov, ale Slovensko vynechal. Možno sa mu čudovať, keď na čele Slovenska je klaun, ktorý ani nevie poriadne po anglicky? O čom by sa s Matovičom bavili – o tom, či treba vypnúť alebo nevypnúť krajinu, zobrať seniorom ľudské práva alebo či treba ukázať celému svetu svoje pačmagy a reďkovky od Krajniaka? Ťažko očakávať, že na stretnutí „smart and smarter“ bude sedieť premiér ako vystrihnutý z filmu „Dumb and Dumber“. Je to škoda pre Slovensko, ale Matovič je zjavne na smiech aj premiérovi Kurzovi. Čudujete sa? Medzitým Matovič ďalej pokračuje vo svojich mimoriadne dôstojných a hlavne dospelých statusoch. Už vieme, že má infantilné tričenko, videl cicušu, dostal reďkovky a najnovšie zazdieľal meme od psychopatov zo Zomri…“ kritizuje premiéra poslanec Blaha.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

7 Replies to “Matoviča vo svete ignorujú: „O čom by sa s ním bavili? O reďkovkách?“

  1. Ma_tovič by mal podstúpiť psychiatrické vyšetrenie, môj. Určite by bolo s toho Slovensko a Slováci veľmi prekvapený aký by bol výsledok. Môj názor!!! Mysleniu zdar!!! Hlavne pre vás čo ste ho volili.

    1. Rakusky nacek nepozval ani Madarsko ani Polsko. Rakuskemu nackovi na koronu zomrelo viac ako 25 nasobne viac ludi ako na Slovensku. S Rakuskom sa niet o com bavit, len kopirovali od nas a od Cechov. Aj to zle.

  2. Tak tu aspoň máte možnosť sami vidieť, ako sa niektorí politici stavajú k tomuto šašovi z Trnavy Mat_ovičovi. Zrejme majú dostatok informácii čo je to zač.

    1. veru niet, ale najprv nech nas naucia podnikat, zarobit, rozbehnut zdravotnictvo, postavit cesty a paralelne cyklocesty. ozaj, metro!
      inak su to uplne nuly 😀

  3. Za Matovica hovoria vysledky. Ci ho pozve nejaky nacek niekam, je mi uplne jedno! U nas zomrelo na koronu 20 ludi. V Rakusku tomu nackovi viac ako 500!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *