Slovensko

Matoviča totálne zosmiešnila žena v komentároch, keď opísal, ako prežíva karanténu

Premiér Igor Matovič informoval na sociálnej sieti o svojom priebehu koronavírusu, na ktorý bol pozitívne testovaný a dnes je v karanténe. Svoj status, ktorý zverejnil, mu okomentovala aj Slovenka, ktorú mal radšej Matovič zablokovať, pretože tá ho naozaj dobre vysmiala.

 ,,Ľudia mi posieľajú rôzne lieky či recepty. Vodka s bromhexinom zatiaľ medzi nimi nefiguruje, ale nájde sa hocičo. Pavlínka práve z našej “schránky” priniesla ploskačku s domácou madľovicou od kamaráta aj s milým odkazom … hmm, to je karanténa iná,),” opísal priebeh svojej karantény premiér Igor Matovič.

,,Prajem veľa zdravíčka všetkým ľuďom, ktorí majú ťažší priebeh. A vám, ktorí máte to šťastie, že ste sa zatiaľ nenakazili, buďte, prosím, veľmi opatrní. Hnusoba striehne ani neviete kde,” doplnil.

Matovičov status však nenechal chladnou Simonu, ktorá sa rozhodla napísať mu vlastný názor. ,,Nič také strašné však? Prečo teda ľudí tlačíme do karantény, strašéme ich, keď sa to dá v poho prežiť aj s “domácou madľovicou”???HM?” uviedla pod statusom premiéra.

Ten však ihneď reagoval. ,,Zľahčovať covid len na základe toho, že niektorí ľudia majú ľahší priebeh … a nevidieť stovky mŕtvych a tisíckyy s trvalými následkami, je tak cynicky sebecké,” odpovedal.